Visas aktualitātes

Meklēt

Papagailis apčamda kaķi (Video!)

Lai gan papagailis ar kaķi paļaujas uz tādām pirmatnējām maņām kā tauste un oža, viņi demonstrē civilizētu iepazīšanās piemēru. Kā marsietis ar humanoīdu! :)

Kaķis - boksa mača līdzjutējs (Video!)

Uzreiz redzams, ka šim mincim ir boksera pagātne. It sevišķi iespaidīgs izskatās viņa "kreisais āķis" - tā varētu būt viņa stiprā puse. Sportisks zellis! :)

Papagailim uznāk histēriski smiekli (Video!)

Piko tā bieži uznākot, ka jāsmejas par ne ko un bez apstājas. Viņa draudzenei tas jau galīgi apnicis - lai neteiktu, ka humora izjūtas viņai nav. :)

Dažas tipiski kaķiskas neveiksmes (Video!)

Kam negadās! Un kaķiem, neskatoties uz viņu dabisko eleganci, bieži vien gadās iekļūt situācijās, kad nesaproti - smieties vai raudāt! :)

Bīgls izliekas par beigtu (Video!)

Triks, kad saimnieks ar izstieptu rādītājpirkstu izliekas nošaujam savu suni un tas nokrīt, tēlojot beigtu, atklāti sakot, atstāj sliktas gaumes iespaidu. Bīgla Beilijas saimnieks atradis asprātīgāku formu šai rotaļai!

Kā Čučumuižā sadzīvo rūķīši ar ķepaiņiem?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien viesosies Čučumuižā – kā gan tur sadzīvo rūķīši un vairāki ķepaiņi, kuru saimnieki ir komponists Atvars Sirmais un dzejniece Kristīne Dina Bitēna?

Jānis Ģīlis kļūst par Karro krusttēvu

25. februārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Jāni Ģīli, viņa meitu un suni Rafaelu viesosies patversmē un Valmieras pusē apciemos Ingus Pētersona krustdēlu Orso.

Dienas video

Top