Visas aktualitātes

Meklēt

Miķelis Rēdlihs skrienas ar suni – kurš uzvar?

24. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” hokejists Miķelis Rēdlihs demonstrēs, kā trenē savu suni Zorro, bet dziedātājs Gunārs Kalniņš viesosies patversmē, kur sadraudzēsies ar kādu suni.

Suns plosto (Video!)

Ir suņi, kas uzreiz lec ūdenī pakaļ bumbiņai. Un ir suņi, kas rīkojas gudri - jo vai tad vienmēr jāizmērcējas līdz ādai! Gudri suņi izmanto palīgierīces! :)

Sirsnīga kaķu saruna (Video!)

Pasniegtās vakariņas, darbības plāns rītdienai, kaimiņu kaķu personīgā dzīve - par ko viņi apspriedās, varam tikai minēt. Bet aizmiga abi ļooooooti apmierināti! :)

Kaķis cīnās ar atkritumiem (Video!)

Visas progresīvas būtnes nodarbojas ar atkritumu šķirošanu. Šeit ir pierādījums, ka arī labi audzināti mājas minči saprot šīs idejas nepieciešamību-lai gan tikt ar to galā nav viegli! :)

Jāņa Jarāna runcis uzvedas kā Brūss Lī

10. martā LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar aktieriem Andri un Mariju Bērziņiem viesosies patversmē, bet Jānis Jarāns atklās sava 18 gadus vecā runča dabu.

Gatavs apēst ar visu bundžu! (Video!)

Esi redzējis vēl izsalkušāku kaķēnu? Lūk, ko nozīmē augošs organisms!

Kā no kaķa atlikuma izgatavot rotaļlietu (Video!)

Īsa pamācība, kā no tā, kas kaķim nav vajadzīgs, izgatavot kaut ko, kas viņam dikti patiks. Turklāt slinku kaķi TAS pārvērtīs draiskulī! Ķeriet ideju aiz astes! :)

Dienas video

Top