Visas aktualitātes

Meklēt

Trusis - antidepresants! (Video!)

Tieši tā savu holandiešu pundurtrusi iedēvējis saimnieks, uzsverot, ka viņa mīluļa "ievērojamā personība" izceļas ar baigo enerģijas lādiņu! :)

Suņa un kaķa rītarosme (Video!)

Reizē, reizē - iekustamies dienai vienā ritmā! O, nē - atkal tas kaķis dricelējas! Nekad tie kaķi neievēro noteikumu rāmjus!

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” pirms vasaras sezonas sākšanās Carnikavā, aicina sasparoties, lai izveidotu patversmi pamestiem dzīvniekiem un varētu tiem efektīvāk palīdzēt.

Ivars Kalniņš prot „sarunāt” ar klaiņojošiem suņiem

31. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” aktieris Ivars Kalniņš viesosies „Labajās mājās” un izvēlēsies sev aizbilstamo suņuku, bet savvaļas zirgi Jelgavā atrādīs savu kumeļu!

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Lielbritānijā ir tik daudz suņu ar lieko svaru, ka to iejūtīgie saimnieki gatavi atvieglot mīluļu dzīvi visādos veidos. Tagad tiem vairs nevajadzēs tusnīt augšā pa kāpnēm – izgudrots lifts resniem suņiem!

Kaķis neiziet no jogas pozas (Video!)

Reizēm ar jogas pozām tā ir, ka nevar saprast - vai tā speciāli ir tā jāiztur, vai arī jogists ir tā samežģījies, ka acis izbolījušās un saviem spēkiem nevar "no pozas iziet". Redz, kā šim minkam! :)

Ūdri atpūšas, sadevušies rociņās (Video!)

Ūdru pārītis Vankūveras zoodārzā uzskatāmi demonstrē, kā pareizi jāatpūšas jūrmalā: atlaižamies uz muguras ūdenī, atslābināmies, sadodamies rokās ar partneri un mierīgi dreifējam! :)

Dienas video

Top