Visas aktualitātes

Meklēt

Suni izglābj no kanalizācijas caurules

Vācu aitas suņa Toda gadījums nav salīdzināms ar Čīles iesprostotajiem kalnračiem pazemē pavadītā laika ziņā, tomēr arī Todam ir savs skarbais izdzīvošanas stāsts.

Divi pērtiķēni strādā Japānas dzelzceļā

Japānas pirmajā biodegvielas dzelzceļa līnijā sākuši strādāt divi pērtiķēna paskata darbinieki. Viņu uzdevums gan nav kontrolēt biļetes, bet gan piesaistīt vairāk pasažieru un nodrošināt tiem labu omu.

76 Gulbji vinnē zoodārza „Dzīvnieku dienās”!

Oktobrī ierastajā zoodārza pasākumā „Dzīvnieku dienas” apmeklētāju vidū atkal tika skaitīti „dzīvniecisko” vārdu un uzvārdu nēsātāji. To pavisam bija 1349, bet visvairāk šogad „salidoja” Gulbji.

2010. gada labākais eko foto: „Raju bars”

Vācu fotogrāfam Florianam Šulcam izdevies iemūžināt tūkstošiem raju lielu baru Kalifornijas jūras līcī, un šī fotogrāfija ieguvusi galveno balvu konkursā „Vides fotogrāfs 2010”.

Kucēns pārvēršas par krājkasīti ar 105 centiem

Amerikā kāds Bordo doga kucēns bija uzņēmies krājkasītes funkciju un labprātīgi noglabājis sevī 105 centus. Lai tiktu pie viņa ieekonomētajiem dārgumiem, "krājkasīti" nācās uzlauzt, tas ir, operēt.

Sivēns Koko: pilnīgi par sevi pārliecināts suns!

Kādā dzīvnieku patversmē tika atdota sivēntele Koko, kura pieredzējušos darbiniekus „atsēdināja” ar skaļu riešanu un pilnīgi sunisku uzvedību. Koko piebiedrojās, protams, patversmes suņiem (ne jau lopiem).

Šeltijs Taivo atrasts pēc 11 dienām 20 km tālāk!

Skultē pazudušā šeltija Taivo saimniecei jau bija palicis maz cerību atrast savu mīluli, kurš bez pēdām pazuda 25. septembrī. Tomēr pēc 11 dienām viņa saņēma prieka vēsti - suns atrasts Bīriņos!

Dienas video

Top