Visas aktualitātes

Meklēt

Čivava pieņemts par policijas suni

Japānā pasaulē vismazākās - čivava - šķirnes sunītis Momo veiksmīgi nokārtojis pārbaudes eksāmenus un pieņemts darbā par policijas suni. Mazulītis „ielika” lielajiem suņiem, pateicoties savam degunam.

Sāk ražot „Asti luncinošo alu” suņiem

Holandes alus ražotāji apžēlojušies par suņiem, kam jāsiekalojas, skatoties TV futbolu kopā ar saimnieku, kurš laimīgs sūc savu aliņu... Tagad arī suņi var piedalīties!

Melnā piektdiena Rīgas zoodārzā – jūtam līdzi

Septiņi dzīvnieki gājuši bojā Rīgas zoodārzā, izceļoties ugunsgrēkam Zebru mājā: 3 zebras, 3 strausi un dižantilope. Tas ir zaudējums ne tikai zoo, bet visai dzīvniekus mīlošajai sabiedrībai.

Japānā atvērta trušu kafejnīca

Jau labu laiku Japānā ir populāras ēstuves ar štata kaķiem, un nu Nagojā atvērta pirmā trušu kafejnīca. Tajā „strādā” 18 garauši, un apmeklētājiem ir iespēja šurp atvest arī savu trusi.

Zoo pērtiķis dodas slepenos brīvsoļos

Kāds čehu dārzkopis ilgi nespēja atgūties no šoka, kad konstatēja: viņa dārzeņu ražu nokopj ne jau zaķi vai kurmji, bet gan – pērtiķis! Viņš sāktu uztraukties arī par savu veselo saprātu, ja vien neiedomātos, ka tuvumā ir zoodārzs.

Anglietes ada džemperīšus vistām

Anglijā grupa sieviešu iežēlojās par grupu puspliku vistiņu, kas izglābtas no nežēlīgas izturēšanās kādā fermā, kur arī zaudējušas savu spalvu rotu. Tās vietā viņām tagad ir džemperīši visās varavīksnes krāsās!

Mīluļi apēd dzīvu naudu!

Krīzes laikā visi sāka rēķināt, cik milzīgi lielu naudu mīluļi noēd, taču Anglijas banka saskaitījusi burtiski, cik lielas summas pazūd viņu vēderos.

Dienas video

Top