Visas aktualitātes

Meklēt

Kaķa izvilkšana no skursteņa maksā 5000 Ls

Vācijā kādas kaķenītes pavasarīgās izklaides ar putniņiem uz jumta izmaksāja tās saimniekiem ap 5000 latu, kad draiskulei paslīdēja kāja un viņu nācās izvilkt no skursteņa.

Zoodārzā pērn piedzimuši vairāk kā 1500 mazuļi

Ierasts teikt, ka „cāļus skaita rudenī”, bet Rīgas zoodārzā dzīvnieku skaitīšanas laiks ir gada sākums. 2010. gada veiksmes: mazuļi piedzimuši 132 sugu dzīvniekiem (2009.- 119) un kopumā sagaidīts 1541 mazulis.

Lidostās ieviesīs peļu skeneri

Cīņā ar terorismu un narkotikām eksperti tagad liek lielas cerības uz peļu smalko ožu un sadarbību ar lidostu drošības dienestu. Iespējams, drīz lidostās pasažierus apostīs peles, nevis suņi!

25 glābēji iesaistās plastmasas gulbja glābšanā

Vācijā šoziem 25 glābēju komanda bīstamos apstākļos veica dīķī iesaluša gulbja sarežģītu glābšanas operāciju, beigās atklājot: šaize - gulbis tak’ ir no plastmasas!

Papagailis nedēļu tēlo dūmu detektoru

Anglijā kādu sievieti padarīja traku nonstopā pīkstošs dūmu detektors, kuru tā nespēja atrast veselu nedēļu un kas izrādījās kaimiņienes izmukušais papagailis.

Āzis Džodijs dabūjis zvaigznes lomu „Hobitā”

20 gadus mierīgi ganījies ceļa malā, Jaunzēlandes āzis Džodijs tagad sagaidījis savu zvaigžņu stundu. Viņš šomēnes parakstījis līgumu par filmēšanos gaidāmajā kases grāvējā „Hobits”!

Mājas sienā atrod kaķa mūmiju

„Zināju, ka mūsu māja ir sausa, bet tik sausa, ka kaķis mumificējas..?” bija pārsteigta saimniece, kad remonta laikā no mājas sienas izvēlās kaķa mūmija.

Dienas video

Top