Visas aktualitātes

Meklēt

Pāraudzina zivi šokoholiķi ar lieko svaru

Ja kādam šķiet, ka tikai cilvēki var būt šokoholiķi, tad ziniet: akvārija zivis - arī. Un ja šķiet, ka tā ir tikai sieviešu un bērnu vājība, tad šajā gadījumā tas ir viņš - Garijs.

Bladhaunds strādā par vīna degustētāju

Austrālijā kāds vīna tirgotāju pāris būtu kā bez rokām, ja tiem nebūtu bladhaunda kucīte ar savu smalko degunu! Pateicoties viņai, saimnieki izbēguši no lieliem zaudējumiem biznesā.

Zebras kopējam jāstaigā strīpainam

Ķīnā kādam zoodārza darbiniekam nākas ik dienas staigāt melnbalti strīpainā teniskreklā, jo tikai tas iedvesmo ēst bāreņos palikušo zebras mazuli.

Kas nes piecīšus stārķiem?

Dažs labs vecāks, kurš pieturas vecajai teorijai par stārķiem, kuri nes bērnus, varētu nonākt krustugunīs, ja viņa bērns uzzinātu šādu faktu: Austrijā kādai stārķu ģimenei ligzdā šovasar ir pieci mazuļi!

Rīgas zoo mazuļi par karstumu nebēdā!

Kā lielais karstums ietekmē dzīvi Rīgas zoodārzā? Izrādās, tā iemītnieki to pacieš tīri labi un pat ražīgi vairojas – kur vien paskaties, visur rosās mazuļi!

Nozagts strauss atjoņo mājās

Rumānijā kāds strauss izrādījis milzīgu pieķeršanos savai dzimtajai fermai, jo pēc nozagšanas izmucis un izcilā ātrumā atjoņojis mājās pie laimīgā fermera.

Uzmanās - zoodārza pērtiķi zog saulesbrilles!

Londonas zoodārzs cīnās ar savu Bolīvijas vāveru pērtiķu pāraudzināšanas problēmu: pērtiķi pārmērīgi aizrāvušies ar apmeklētāju saulesbriļļu „kolekcionēšanu”.

Dienas video

Top