Visas aktualitātes

Meklēt

„BIG Match Show” savāc 530 latu patversmei

16.oktobrī notikušajā suņu labdarības izstādē „BIG Match Show” tika ziedoti 530 lati Juglas suņu patversmei. Izstādē dažādās disciplīnās piedalījās vairāk kā 100 šķirnes un bezšķirnes suņi.

Dabas muzeja akcijā ziedo 170 kg barības

Latvijas Dabas muzeja akcijā „Ar atbildību par mīluli” saziedots vairāk kā 170 kg suņu un kaķu barības, kā arī dzīvniekiem vajadzīgi aksesuāri un mantas. Ziedojumi tika nodoti dzīvnieku patversmei „Dzīvnieku draugs”.

Pūce atstāj spokainu nospiedumu logā

Anglijā kādu sievieti, atgriežamies mājās, sagaidīja pa guļamistabas logu „izsmērēta” pūce. Putns lidojumā bija ietriecies stiklā un atstājis tik perfektu nospiedumu, ka būtu pat žēl tādu tīrīt nost!

Divsejainais kaķis sasniedz vecuma rekordu

Frenks un Luī, pelēks mincis ar divām mutēm, diviem deguniem un trim acīm, iekļuvis 2012. gada Ginesa Pasaules rekordu grāmatā kā visilgāk (12 gadi) nodzīvojušais mincis ar šo iedzimto defektu.

Jaunzēlande zaudē talismanu – aunu Šreku

Šovasar uz citiem ganību laukiem devies Jaunzēlandes slavenākais auns Šreks, kurš kļuva par šīs zemes talismanu 2004. Šreks pazuda un tika atrasts pēc sešiem gadiem kalnos, apaudzis trīsreiz lielāks par savu normālo izmēru.

Kaķa pašnāvnieciskais šovs 17 stāvu augstumā

Kāds vācu amatieris fotogrāfs, viesojoties pie drauga Čīlē, iemīlēja abus tā draiskulīgos kaķus, kuru rotaļas ietvēra arī staigāšanu pa 17. stāva balkona margām. Taču nobildēt tos nenācās viegli!

Piedzērusies aļņu dāma kāpj kokā un uzkaras

Zviedrijā dramatisku nakti piedzīvoja kāds vīrs, kuram nācās glābt ābelē iestrēgušu aļņu dāmīti. Viņa bija piedzērusies no ierūgušiem āboliem un kāpa pēc nākamā „aizliegtā augļa”.

Dienas video

Top