Visas aktualitātes

Meklēt

Rekša akcijas lielā balva – Pikša saimniecei!

Rekša veiksmes stāstu akcijā lielo balvu, „Rekša izpārdotavas” dāvanu karte 15 latu vērtībā, saņems Sigita Dobuma. Portāls zvēriem.lv sazinājās ar veiksminieci un piedāvā ekspresinterviju ar viņu!

draugiem.lv

Sigita akcijā pastāstīja par saviem piedzīvojumiem ar trim kaķēniem – kuru dzīvību tā izglāba un pat atrada tiem jaunas mājas. Viņa pati nevar turēt ne kaķi, kas ir viņas mīļākais dzīvnieks kopš bērnības, ne suni – alerģijas dēļ. Toties Sigitai ir Piksis - degu pelīte, kura ir „ļoti mīļa, komunikabla un arī ar savu gudrību”. Sigita ir spilgts apliecinājums, ka mūsu sabiedrības vājā vieta ir atrunas - cilvēks paiet garām slimam kaķēnam, jo ar prātu apzinās, ka tam nebūs mājās vieta – tomēr patiesībā var tam reāli palīdzēt, kā to dara Sigita.
Zveriem.lv piedāvā ekspresinterviju ar Sigitu Dobumu, kura bija „priecīgi pārsteigta par jauko pārsteigumu”.

- Sigita, kādā jomā tu darbojies?
- Esmu rīdziniece, nu jau vairākus gadus. Esmu ķermeņa kopšanas speciāliste jeb kosmetologs, un ar savu darbu palīdzu daudzām sievietēm izskatīties skaisti! Un es nevis sapņoju, bet mācos būt par labu cilvēku.

- Vai dzīvnieku mīlestība tev mantota no ģimenes?
- Mīlestība pret dzīvniekiem ir radusies no bērnības. Cik sevi atceros, mājās vienmēr bija kaķis, kas tika mīlēts un kopts. Atceros, kā mamma aprūpēja kaķus, kad tiem bija kādas slimības, vai kaķeni, kad tai bija dzemdības. Reiz pašai nācās sēdēt klāt savas kaķenītes dzemdībās, jo ir dažu šķirņu kaķi, kas grib, lai viņiem blakus ir cilvēks. Šobrīd man nav kaķu, jo pēdējos gados ir diezgan izteiktas alerģiskas reakcijas uz šiem pūkainiem. Tomēr kaķis ir viens no tiem dzīvniekiem, kas manī raisa siltas emocijas!

-Vai tev ir informācija par to kaķēnu likteni, kurus izglābi?

-Jā, par saviem izglābtajiem kaķēniem esmu nedaudz informēta. Kad nodevu jauno saimnieku rokās, pieteicu, lai pēc laika padod man kādu ziņu, kā mazajiem iet. Esmu pat satikusi un samīļojusi dažus no pūkaiņiem. Visiem vārdus gan nezinu, bet atceros, ka vienu nosauca par Rozīnīti - tā teikt, kaķenīte ar odziņu! Saimniece teica, ka Rozīnīte esot visas ģimenes mīlule un ar prieku iesaistoties divu mazu bērnu rotaļās, mājās jautrības netrūkstot! Tas priecē! Zinot, ka kaķēns ir nogādāts īstā ģimenē, kur par viņu rūpējas, man ir prieks!


-Vai domā arī nopietni iesaistīties kādā dzīvnieku aizsardzības vai glābšanas grupā?
-Nopietni iesaistīties neplānoju, bet esmu gatava palīdzēt savās iespēju robežās tiem, kas man atkal pagadīsies ceļā.

-Jau zini, kā izlietosi 15 latu balvu?
-Iešu izlūkot, ko „Rekša izpārdotava” piedāvā degu pelēm, noteikti paņemšu kaut ko savam mīlulim Piksim. Un, iespējams, kādu našķi draudzenes mincim, kurš arī ir viens no tiem laimīgajiem kaķiem, kurš atrasts uz ielas un nu tiek mīlēts! (Šis gan nav manis izglābtais.)   

-Ko novēlēsi portāla lietotājiem Ziemassvētkos un nākamā gadā?
-Ziemassvētkos un Jaunajā gadā visiem novēlu vairāk ģimenes siltuma, vairāk pārliecības par savām spējām, vairāk līdzcietības un sapratnes, un noteikti - veselību. Un atcerēties to, ka mēs esam atbildīgi par tiem ko pieradinām! Mīliet viens otru!

Apskaties vēl:

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Suņi sāk šaut pa medniekiemDienas video

Top