Visas aktualitātes

Meklēt

Puika atrod savu vistiņu ar tvitera palīdzību

Kādam britu puikam pazuda viņa iemīļotā brūnā vistiņa. Palaižot ziņu tviterī, tā veica loku līdz pat ASV – un bēgle galu galā atradās! Ne jau Amerikā, protams. Ak, šie čivinātāji!

draugiem.lv

11 gadus vecais dzīvniekmīlis Toms Kaulijs no Moultonas, Northemptonā (Anglijā) bija galīgi satriekts, kad atklāja: viņa mīļā brūnā vistiņa Džindžera pazudusi no dārza aiz mājas bez pēdām, tas ir, neatstājot pat spalviņu! Divas dienas zēns pavadīja izmisīgos meklējumos, bet bez rezultātiem.

Tad Toma māte Luīze, lai nomierinātu nervus, pažēlojās par nelaimi tviterī. Un, kā gadījās, kā ne – viņas tvītam atsaucās kāda čivinātāja no Amerikas. Savukārt kādas vietējās mīluļu mājas lapas dibinātāja izlasīja šo retvītu un sazinājās ar Luīzi, lai sniegtu morālu atbalstu. Galu galā šo tviterošanu ievēroja Emma Malorē, kas strādā vietējās putnu fermas inkubatorā. Viņa uzreiz atpazina Džindžeru, jo vistiņa tikko bija iemitināta fermā.

Dīvainākais no vistiņas viedokļa šajā gadījumā, protams, nav tas, ka viņas nelielais brīvsolis tika skaļi un plaši izčivināts globālajā sociālajā tīklā. Savādi ir tas, ka putnu ferma atrodas pavisam netālu no Toma mājas – tikai otrpus lielajai automaģistrālei A43. Tas nozīmē, ka Džindžera tur varēja nokļūt, tikai šķērsojot ceļu ar ļoti dzīvu satiksmi! Luīze par vistas akrobātisko veiklību spēja tikai nosacīt: „Tas ir apbrīnojami. Tas ir pārgalvīgi, patiešām. Mēs esam laimīgi, ka dabūjām viņu atpakaļ.” Lai gan Toms ar Luīzu aptaujāja visus kaimiņus, viņiem pat prātā neienāca meklēt vistu otrpus lielceļam.

Tagad Toms, kuram vēl ir suns, trīs zivtiņas un gekons, ir atguvis sirdsmieru un nolēmis Džindžeru pieskatīt ciešāk. „Džindžera ir mana vistiņa jau divus gadus, un kad tā pazuda, es nespēju tam noticēt. Kā viņa šķērsoja ceļu ar tik lielu satiksmi un palika dzīva, es laikam nekad neuzzināšu,” zēns spriež. „Kad mēs gājām Džindžeru savākt, tiklīdz viņa izdzirdēja mūsu balsis, tā skrēja pie žoga. Viņa bija drausmīgi dubļaina no inkubatora pīļu dīķa, no galvas līdz kājām ar dubļiem, bet bija lieliski viņu atkal redzēt”.

Apskaties vēl:

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Suņi sāk šaut pa medniekiemDienas video

Top