Visas aktualitātes

Meklēt

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” pirms vasaras sezonas sākšanās Carnikavā, aicina sasparoties, lai izveidotu patversmi pamestiem dzīvniekiem un varētu tiem efektīvāk palīdzēt.

draugiem.lv

Te esam mēs – Carnikavas novada iedzīvotāji, tie, kas te dzīvo pastāvīgi, kā arī tie, kas uzturas te tikai vasaras mēnešos un, atnākot rudens dzestrumam, aizbrauc. Kad viņi atbrauc, pilsētiņā ieplūst vairāk kņadas - bērnu čalu, suņu reju. Viņi atbrauc, bieži vien atvedot sev līdzi jautrus kucēnus un mīlīgus kaķēnus, lai pašiem omulīgāk un bērniem būtu, ar ko paspēlēties. Bet rudenī aizbraucot, kāda daļa vasarnieku, savus mīluļus „aizmirst” paņemt līdzi...

Vasarā kāda kaķenīte laida pasaulē piecus kaķēnus... Diemžēl, visi mazuļi gāja bojā vārnu uzlidojumā. Kaķenīte pazuda.
Jau pirms laba laika kādā mājā pieklīda mīļš balts runcis. Viņš gaidīja, līdz sagaidīja savu ĪSTO - tagadējo cilvēku..
Rudenī kāda kaķenīte spēja izauklēt divus kaķēnus. Vienu mājās uzņēma turpat no stacijas, otrs devās uz pagaidu mājām, no kurām drīz devās uz īstajām mājām.
Daudzi bija pamanījuši skaisto runci Piena un maizes namā „Daugava”, Carnikavas centrā. 1.decembrī Daugaviņš (attēlā) devās uz pagaidu mājām, kur joprojām ļoti gaida savu ĪSTO un VIENĪGO saimnieku.
Tie ir tikai daži no visiem pamestajiem, kuriem paveicies atgūt cerību.

Mēs, Dzīvnieku aizsardzības biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem”, cenšamies palīdzēt, bet šobrīd mūsu iespējas ir ļoti niecīgas - mums TRŪKST vietas. Lai palīdzētu citu nodotajiem dzīvniekiem rast iespēju atkal būt kādam vajadzīgiem, mums nepieciešama vieta, kurā to sagaidīt. Mums nepieciešama zeme. Ap 2000 kv/m. Zeme, kur būtu nepieciešamās komunikācijas - elektrība, ūdens. Vēl labāk, ja uz šīs zemes jau būtu kāda būve – pagaidu ēka, angārs, jebkas cits. Un, protams, kaimiņi, kuriem nav iebildumu pret dzīvniekiem.
Kārtība un tīrība mūsu apsaimniekojamā teritorijā ir garantēta.
Mēs vēlamies izveidot pamesto dzīvnieku pansiju - patvērumu, kur jebkurš noklīdušais vai pamestais dzīvnieciņš varētu sagaidīt savus pazaudējušos vai arī jaunus saimniekus. Tas būtu arī cilvēku izglītošanas centrs, kurā iedzīvotājiem būtu iespēja vērsties ar dažādām ar mājas mīluļiem saistītām problēmām. Iespējams, ar laiku izveidotu arī veterināro ambulanci, dzīvnieku apmācības skoliņu un viesnīcu, kur droši atstāt savu mīluli, dodoties komandējumā vai atvaļinājumā, kā arī ar prieku nodrošinātu bērniem iespēju brīvajā laikā sevi nodarbināt lietderīgi - vest suņus pastaigās, palīdzēt dzīvnieku aprūpē, mācīties atbildību un rūpes. Organizēt ar dzīvniekiem saistītus dažādus pasākumus, iesaistīt sabiedrību un kopīgi rūpēties par mazajiem brāļiem.

Tāpēc aicinām Carnikavas iedzīvotājus uz sadarbību – varbūt kādam ir iespēja piedāvāt mums nepieciešamo zemes gabalu? Varbūt kādam ir ideja, kur tāda teritorija būtu pieejama un izmantojama?
Tāpat būsim ļoti pateicīgi arī par ziedojumiem, jo mūsu biedrības dzīvnieku glābšanas darbs norit pastāvīgi. Pagājušā gadā pagaidu mājās iekārtojām 154 dzīvniekus, bet 80 kaķiem un 5 suņiem izdevies atrast jaunus saimniekus. Izārstēts arī smagi traumēts ezis, kurš kuru katru brīdi modīsies no ziemas miega (ezis dzīvo Kalngalē).
Jo īpaši gaidām atsaucīgus cilvēkus, kas varētu piedāvāt pagaidu mājas nelaimē nonākušajiem dzīvnieciņiem!

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
„TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”

tālr: +371 29365315 (LMT)
       +371 28381313 (Bite)
e-pasts: info@tutti.lv
mājaslapa: http://tutti.lv

Ziedojumu tālrunis - 900 670 66

Ziedojumu konts:
AS, "Swedbank",
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739
Mērķis:
- ziedojums inventāra iegādei,
- ziedojums dzīvnieku barībai,
- ziedojums veterinārijai,
- ziedojums ielu kaķu sterilizācijai,
- cits (norādīt).

Apskaties vēl:

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Suņi sāk šaut pa medniekiem

Kaķis ar 26 pirkstiem izglābj savu patversmiDienas video

Top