Visas aktualitātes

Meklēt

Akliem ziloņiem dāvina koncertu uz klavierēm

Kāds anglis pats saviem spēkiem uzstiepa Taizemes kalnā klavieres, lai iepriecinātu ar Bēthovena sonāti aklus ziloņus vietējā rezervātā. Tā bija viņa ilgi lolotā 50. dzimšanas dienas vēlēšanās.

Jaunzēlande zaudē talismanu – aunu Šreku

Šovasar uz citiem ganību laukiem devies Jaunzēlandes slavenākais auns Šreks, kurš kļuva par šīs zemes talismanu 2004. Šreks pazuda un tika atrasts pēc sešiem gadiem kalnos, apaudzis trīsreiz lielāks par savu normālo izmēru.

Piedzērusies aļņu dāma kāpj kokā un uzkaras

Zviedrijā dramatisku nakti piedzīvoja kāds vīrs, kuram nācās glābt ābelē iestrēgušu aļņu dāmīti. Viņa bija piedzērusies no ierūgušiem āboliem un kāpa pēc nākamā „aizliegtā augļa”.

Zebras kopējam jāstaigā strīpainam

Ķīnā kādam zoodārza darbiniekam nākas ik dienas staigāt melnbalti strīpainā teniskreklā, jo tikai tas iedvesmo ēst bāreņos palikušo zebras mazuli.

Rīgas zoo mazuļi par karstumu nebēdā!

Kā lielais karstums ietekmē dzīvi Rīgas zoodārzā? Izrādās, tā iemītnieki to pacieš tīri labi un pat ražīgi vairojas – kur vien paskaties, visur rosās mazuļi!

Uzmanās - zoodārza pērtiķi zog saulesbrilles!

Londonas zoodārzs cīnās ar savu Bolīvijas vāveru pērtiķu pāraudzināšanas problēmu: pērtiķi pārmērīgi aizrāvušies ar apmeklētāju saulesbriļļu „kolekcionēšanu”.

Zoodārzā pērn piedzimuši vairāk kā 1500 mazuļi

Ierasts teikt, ka „cāļus skaita rudenī”, bet Rīgas zoodārzā dzīvnieku skaitīšanas laiks ir gada sākums. 2010. gada veiksmes: mazuļi piedzimuši 132 sugu dzīvniekiem (2009.- 119) un kopumā sagaidīts 1541 mazulis.

Dienas video

Top