Visas aktualitātes

Meklēt

Pāraudzina zivi šokoholiķi ar lieko svaru

Ja kādam šķiet, ka tikai cilvēki var būt šokoholiķi, tad ziniet: akvārija zivis - arī. Un ja šķiet, ka tā ir tikai sieviešu un bērnu vājība, tad šajā gadījumā tas ir viņš - Garijs.

Austrāļi izsvilpj Maskavas cirka zivju rijējas triku

Austrālijā Lielā Maskavas cirka turnejas laikā aizliegts rādīt triku, kurā kāda sieviete norij dzīvas zivis un pēc tam tās atvemj. „Zivtiņu žēl...” - austrāļu nervi to nav izturējuši, un viņi sūdzējušies varas iestādēm!

Spānija: pulpo Pols mūs paziņo par čempioniem!

Šķiet, spāņi padarīs vācu futbola orākulu, astoņkāji Polu, par nacionālo varoni vai vismaz savu talismanu – ja patiešām kļūs par pasaules čempioniem futbolā, kā viņš šodien pareģojis. Savs mierinājums arī Vācijai – būšot trešā vieta.

Vācieši orākulu Polu draud izcept, spāņi aizstāv

Oberhauzenas akvaparka astoņkājis Pols, precīzi paredzot sešu futbola spēļu iznākumu, iemantojis pasaules uzmanību, nāves draudus un starptautisku aizsardzību. Šodien, 9. jūlijā, viņš pareģos rezultātu spēlei Vācija – Urugvaja.

Seriāls “Astoņkājis”: Vācija šodien zaudēs

Turpinot Pasaules Kausa izcīņas futbolā prognožu seriālu, astoņkājis Pols sarūgtinājis savus vācu fanus, pareģojot šodien Vācijai zaudējumu mačā pret Spāniju. Vācija tagad ķeras pie pēdējā salmiņa – Pola agrākās kļūdas.

Astoņkājis Pols: Vācija vinnēs Argentīnu!

Argentīnas futbola izlasei laikam vajadzēs komandas psihologa palīdzību, jo slavenais vācu orākuls, astoņkājis Pols, pareģojis, ka Vācija sestdien atkal uzvarēs. (Ņemot vērā, ka Vācijas iepriekšējām četrām spēlēm tas prognozējis precīzu iznākumu.)

Astoņkājis Pols pareģo rezultātu Vācijai pret Angliju

Vācu futbola orākuls, astoņkājis Pols, pareģojis 27. jūnija spēles rezultātu starp Vācijas un Anglijas futbola izlasēm. Viņa lēmums tika pieņemts ātri un nešaubīgi, liecinot,ka uzvara būs tikpat viegla un ātra!

Dienas video

Top