Visas aktualitātes

Meklēt

Rīgas zoo mazuļi par karstumu nebēdā!

Kā lielais karstums ietekmē dzīvi Rīgas zoodārzā? Izrādās, tā iemītnieki to pacieš tīri labi un pat ražīgi vairojas – kur vien paskaties, visur rosās mazuļi!

Nozagts strauss atjoņo mājās

Rumānijā kāds strauss izrādījis milzīgu pieķeršanos savai dzimtajai fermai, jo pēc nozagšanas izmucis un izcilā ātrumā atjoņojis mājās pie laimīgā fermera.

Izglābtie suns un kapibara kļuvuši nešķirami draugi

Peru kādā viesu namā pieņemtie atradeņi – krancītis un milzu grauzējs, kapibara – sadraudzējušies tā, ka staigā viens otram pa pēdām. Šī ir viena no dīvainākajām zvēru draudzībām.

Latvijas dabu apdraud sveši bruņrupuči!

Rīgas un Latgales zoodārzi vairs netiek galā ar neskaitāmiem bruņrupučiem, no kā atteikušies saimnieki. Izrādās, kāds no svešzemniekiem spēj arī pārziemot savvaļā, tāpēc radušies nopietni faunas kaitējuma, slimību ievazāšanas draudi.

Bēgošais bruņurupucis: 2.5 km divos gados

Anglijā kāds bruņurupucis aizbēdzis no savas jaunās saimnieces jau otrajā dienā pēc viņa uzdāvināšanas. Pēc diviem gadiem bēgošā dāvana tika atrasta – divarpus kilometru attālumā no mājām.

Pieradināta boa čūska nožņaudz saimnieku

Amerikā kāds jauns vīrietis nomiris savas pieradinātās žņaudzējčūskas dzelžainajos apkampienos. Viņš bija uzlicis gandrīz trīsmetrīgo mīluli uz pleciem, lai to nodemonstrētu savam draugam.

Vai Latvijā vairāk ir kaķumīļu?

Zveriem.lv ir ļoti jauns portāls, tāpēc visādi cenšamies noskaidrot mūsu lietotāju intereses un populārākos mājas mīluļus. Pēc mūsu datiem par līderiem ir izvirzījušies kaķu saimnieki!

Dienas video

Top