Visas aktualitātes

Meklēt

Rekša akcijas lielā balva – Pikša saimniecei!

Rekša veiksmes stāstu akcijā lielo balvu, „Rekša izpārdotavas” dāvanu karte 15 latu vērtībā, saņems Sigita Dobuma. Portāls zvēriem.lv sazinājās ar veiksminieci un piedāvā ekspresinterviju ar viņu!

Lidostās ieviesīs peļu skeneri

Cīņā ar terorismu un narkotikām eksperti tagad liek lielas cerības uz peļu smalko ožu un sadarbību ar lidostu drošības dienestu. Iespējams, drīz lidostās pasažierus apostīs peles, nevis suņi!

Japānā atvērta trušu kafejnīca

Jau labu laiku Japānā ir populāras ēstuves ar štata kaķiem, un nu Nagojā atvērta pirmā trušu kafejnīca. Tajā „strādā” 18 garauši, un apmeklētājiem ir iespēja šurp atvest arī savu trusi.

Seskumīļi rīko tradicionālus sesku tusiņus

Kluba „Seskumīlis” biedri kopj jaunu tradīciju – tikties ar saviem mīluļiem kopīgā pasākumā seskiem un citiem mājdzīvniekiem draudzīgā dārzā. Mums ir iespēja uzzināt – kas notiek sesku tusiņā?

Klubs „Seskumīlis” sāk reģistrēt mājas seskus Latvijā

Lai apzinātu, cik Latvijā pavisam ir jaunmodīgo mājas mīluļu – sesku, kā arī lai palīdzētu aizstāvēt nākamo un esošo mājas sesku saimnieku intereses, klubs „Seskumīlis” sācis veidot sesku reģistru.

Zveriem.lv fotokonkursa uzvarētāji uzdzīvo!

Painteresējāmies, kā tad mūsu iepriekšējo fotokonkursu fotogēniskie uzvarētāji izlietojuši savas balvas – Dino Zoo dāvanu kartes? Izrādās, daļa balvu jau ir apēstas vai izlietotas, tomēr visiem ir arī kāda mantiņa piemiņai!

Vai Latvijā vairāk ir kaķumīļu?

Zveriem.lv ir ļoti jauns portāls, tāpēc visādi cenšamies noskaidrot mūsu lietotāju intereses un populārākos mājas mīluļus. Pēc mūsu datiem par līderiem ir izvirzījušies kaķu saimnieki!

Dienas video

Top