Visas aktualitātes

Meklēt

Puika atrod savu vistiņu ar tvitera palīdzību

Kādam britu puikam pazuda viņa iemīļotā brūnā vistiņa. Palaižot ziņu tviterī, tā veica loku līdz pat ASV – un bēgle galu galā atradās! Ne jau Amerikā, protams. Ak, šie čivinātāji!

Pūce atstāj spokainu nospiedumu logā

Anglijā kādu sievieti, atgriežamies mājās, sagaidīja pa guļamistabas logu „izsmērēta” pūce. Putns lidojumā bija ietriecies stiklā un atstājis tik perfektu nospiedumu, ka būtu pat žēl tādu tīrīt nost!

Kas nes piecīšus stārķiem?

Dažs labs vecāks, kurš pieturas vecajai teorijai par stārķiem, kuri nes bērnus, varētu nonākt krustugunīs, ja viņa bērns uzzinātu šādu faktu: Austrijā kādai stārķu ģimenei ligzdā šovasar ir pieci mazuļi!

Papagailis nedēļu tēlo dūmu detektoru

Anglijā kādu sievieti padarīja traku nonstopā pīkstošs dūmu detektors, kuru tā nespēja atrast veselu nedēļu un kas izrādījās kaimiņienes izmukušais papagailis.

Anglietes ada džemperīšus vistām

Anglijā grupa sieviešu iežēlojās par grupu puspliku vistiņu, kas izglābtas no nežēlīgas izturēšanās kādā fermā, kur arī zaudējušas savu spalvu rotu. Tās vietā viņām tagad ir džemperīši visās varavīksnes krāsās!

Gulbis Hanibāls nogalinājis jau 15 savējos

Anglijā gulbis Hanibāls izolēts no sava dīķa sabiedrības, pēc tam kad nogalinājis 15 gulbjus un ievainojis apmēram 30. Neviens nespēj izskaidrot viņa agresīvo uzvedību, tāpēc tiks veiktas asins analīzes.

Kanārijputniņus rīda nelegālās „gaiļu cīņās”

Amerikā konfiscēti ap 150 kanārijputniņiem, kuri turēti nelegālu „gaiļu cīņu” organizēšanai. Policija brīdina: tā ir jaunmodīga azartspēle, kas var izplatīties arī citās valstīs, jo košie dziedātājputni ir mazāk aizdomīgi par gaiļiem.

Dienas video

Top