Visas aktualitātes

Meklēt

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” pirms vasaras sezonas sākšanās Carnikavā, aicina sasparoties, lai izveidotu patversmi pamestiem dzīvniekiem un varētu tiem efektīvāk palīdzēt.

Kaķis ar 26 pirkstiem izglābj savu patversmi

Amerikā 26 pirkstu mincis Daniels par katru savu pirkstu saņēmis tūkstošiem dolāru ziedojumu un izglābis savu patversmi no bankrota. Patversmei no 1. janvāra tika dubultota īres maksa.

Rekša akcijas lielā balva – Pikša saimniecei!

Rekša veiksmes stāstu akcijā lielo balvu, „Rekša izpārdotavas” dāvanu karte 15 latu vērtībā, saņems Sigita Dobuma. Portāls zvēriem.lv sazinājās ar veiksminieci un piedāvā ekspresinterviju ar viņu!

Dabas muzeja akcijā ziedo 170 kg barības

Latvijas Dabas muzeja akcijā „Ar atbildību par mīluli” saziedots vairāk kā 170 kg suņu un kaķu barības, kā arī dzīvniekiem vajadzīgi aksesuāri un mantas. Ziedojumi tika nodoti dzīvnieku patversmei „Dzīvnieku draugs”.

Divsejainais kaķis sasniedz vecuma rekordu

Frenks un Luī, pelēks mincis ar divām mutēm, diviem deguniem un trim acīm, iekļuvis 2012. gada Ginesa Pasaules rekordu grāmatā kā visilgāk (12 gadi) nodzīvojušais mincis ar šo iedzimto defektu.

Kaķa pašnāvnieciskais šovs 17 stāvu augstumā

Kāds vācu amatieris fotogrāfs, viesojoties pie drauga Čīlē, iemīlēja abus tā draiskulīgos kaķus, kuru rotaļas ietvēra arī staigāšanu pa 17. stāva balkona margām. Taču nobildēt tos nenācās viegli!

Kaķa izvilkšana no skursteņa maksā 5000 Ls

Vācijā kādas kaķenītes pavasarīgās izklaides ar putniņiem uz jumta izmaksāja tās saimniekiem ap 5000 latu, kad draiskulei paslīdēja kāja un viņu nācās izvilkt no skursteņa.

Dienas video

Top