Visas aktualitātes

Meklēt

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” pirms vasaras sezonas sākšanās Carnikavā, aicina sasparoties, lai izveidotu patversmi pamestiem dzīvniekiem un varētu tiem efektīvāk palīdzēt.

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Lielbritānijā ir tik daudz suņu ar lieko svaru, ka to iejūtīgie saimnieki gatavi atvieglot mīluļu dzīvi visādos veidos. Tagad tiem vairs nevajadzēs tusnīt augšā pa kāpnēm – izgudrots lifts resniem suņiem!

Suņi sāk šaut pa medniekiem

Suņi savā evolūcijā sasnieguši pakāpi, kad pamazām sāk vērst ieročus pret pašiem medniekiem. Vai nu tas ir protests, vai dzīvnieku aizstāvēšana – jo par nejaušību to vairs nenosauksi!

„BIG Match Show” savāc 530 latu patversmei

16.oktobrī notikušajā suņu labdarības izstādē „BIG Match Show” tika ziedoti 530 lati Juglas suņu patversmei. Izstādē dažādās disciplīnās piedalījās vairāk kā 100 šķirnes un bezšķirnes suņi.

Dabas muzeja akcijā ziedo 170 kg barības

Latvijas Dabas muzeja akcijā „Ar atbildību par mīluli” saziedots vairāk kā 170 kg suņu un kaķu barības, kā arī dzīvniekiem vajadzīgi aksesuāri un mantas. Ziedojumi tika nodoti dzīvnieku patversmei „Dzīvnieku draugs”.

Bladhaunds strādā par vīna degustētāju

Austrālijā kāds vīna tirgotāju pāris būtu kā bez rokām, ja tiem nebūtu bladhaunda kucīte ar savu smalko degunu! Pateicoties viņai, saimnieki izbēguši no lieliem zaudējumiem biznesā.

Čivava pieņemts par policijas suni

Japānā pasaulē vismazākās - čivava - šķirnes sunītis Momo veiksmīgi nokārtojis pārbaudes eksāmenus un pieņemts darbā par policijas suni. Mazulītis „ielika” lielajiem suņiem, pateicoties savam degunam.

Dienas video

Top