Visas aktualitātes

Meklēt

Carnikavā vēlas izveidot dzīvnieku patvērumu

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” pirms vasaras sezonas sākšanās Carnikavā, aicina sasparoties, lai izveidotu patversmi pamestiem dzīvniekiem un varētu tiem efektīvāk palīdzēt.

Ražos pasaulē pirmo liftu suņiem ar lieko svaru

Lielbritānijā ir tik daudz suņu ar lieko svaru, ka to iejūtīgie saimnieki gatavi atvieglot mīluļu dzīvi visādos veidos. Tagad tiem vairs nevajadzēs tusnīt augšā pa kāpnēm – izgudrots lifts resniem suņiem!

Suņi sāk šaut pa medniekiem

Suņi savā evolūcijā sasnieguši pakāpi, kad pamazām sāk vērst ieročus pret pašiem medniekiem. Vai nu tas ir protests, vai dzīvnieku aizstāvēšana – jo par nejaušību to vairs nenosauksi!

Kaķis ar 26 pirkstiem izglābj savu patversmi

Amerikā 26 pirkstu mincis Daniels par katru savu pirkstu saņēmis tūkstošiem dolāru ziedojumu un izglābis savu patversmi no bankrota. Patversmei no 1. janvāra tika dubultota īres maksa.

Rekša akcijas lielā balva – Pikša saimniecei!

Rekša veiksmes stāstu akcijā lielo balvu, „Rekša izpārdotavas” dāvanu karte 15 latu vērtībā, saņems Sigita Dobuma. Portāls zvēriem.lv sazinājās ar veiksminieci un piedāvā ekspresinterviju ar viņu!

Puika atrod savu vistiņu ar tvitera palīdzību

Kādam britu puikam pazuda viņa iemīļotā brūnā vistiņa. Palaižot ziņu tviterī, tā veica loku līdz pat ASV – un bēgle galu galā atradās! Ne jau Amerikā, protams. Ak, šie čivinātāji!

Akliem ziloņiem dāvina koncertu uz klavierēm

Kāds anglis pats saviem spēkiem uzstiepa Taizemes kalnā klavieres, lai iepriecinātu ar Bēthovena sonāti aklus ziloņus vietējā rezervātā. Tā bija viņa ilgi lolotā 50. dzimšanas dienas vēlēšanās.

Dienas video

Top