Visas aktualitātes

Meklēt

Lieldienu zaķis un kaķis (Video!)

Visi viens otru Lieldienās, protams, vēlas iepriecināt. Un dāvanām jau zobos neskatās - bet olās gan der ielūkoties! Priecīgi nosvinēt! :)

Trusis - antidepresants! (Video!)

Tieši tā savu holandiešu pundurtrusi iedēvējis saimnieks, uzsverot, ka viņa mīluļa "ievērojamā personība" izceļas ar baigo enerģijas lādiņu! :)

Suņa un kaķa rītarosme (Video!)

Reizē, reizē - iekustamies dienai vienā ritmā! O, nē - atkal tas kaķis dricelējas! Nekad tie kaķi neievēro noteikumu rāmjus!

Kaķis neiziet no jogas pozas (Video!)

Reizēm ar jogas pozām tā ir, ka nevar saprast - vai tā speciāli ir tā jāiztur, vai arī jogists ir tā samežģījies, ka acis izbolījušās un saviem spēkiem nevar "no pozas iziet". Redz, kā šim minkam! :)

Ūdri atpūšas, sadevušies rociņās (Video!)

Ūdru pārītis Vankūveras zoodārzā uzskatāmi demonstrē, kā pareizi jāatpūšas jūrmalā: atlaižamies uz muguras ūdenī, atslābināmies, sadodamies rokās ar partneri un mierīgi dreifējam! :)

Suns plosto (Video!)

Ir suņi, kas uzreiz lec ūdenī pakaļ bumbiņai. Un ir suņi, kas rīkojas gudri - jo vai tad vienmēr jāizmērcējas līdz ādai! Gudri suņi izmanto palīgierīces! :)

Sirsnīga kaķu saruna (Video!)

Pasniegtās vakariņas, darbības plāns rītdienai, kaimiņu kaķu personīgā dzīve - par ko viņi apspriedās, varam tikai minēt. Bet aizmiga abi ļooooooti apmierināti! :)

Dienas video

Top