Visas aktualitātes

Meklēt

Dabas muzejs atbalsta mājas mīluļus

Atbalstot Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu, Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar dzīvnieku patversmi „Dzīvnieku draugs” rīko akciju „Ar atbildību par mīluli”. Turpinās arī ziedojumu vākšana dzīvniekiem patversmēs.

Ko Mārtiņš Rītiņš gatavo saviem mīluļiem?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” viesosies pie Mārtiņa Rītiņa, kura „zvērīgi” gardās receptes liks pie TV siekaloties ne vienam vien sunim (un saimniekam)!

Piesakies uz „Sunim draudzīgāko gada veikumu”!

Vēl līdz 29. septembrim var pieteikties konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums”. Tajā var piedalīties ikviens, kurš pēdējā gadā palīdzējis suņu dzīves apstākļu uzlabošanā un klaiņojošo dzīvnieku problēmas risināšanā.

Edmunds Zivtiņš slavē dzīvnieku godīgumu

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” intervēs Ceļu policijas priekšnieku Edmundu Zivtiņu: vai melnais kaķis, kas pārskrien ceļu, ir satiksmes noteikumu pārkāpējs?

Liene Šomase vadīs „Ķepu uz sirds” jaunajā sezonā

LTV1 no 3. septembra ik sestdienas rītu plkst. 10:00 atsākas raidījums „Ķepa uz sirds”. Jaunajā sezonā to vadīs populārā dziedātāja Liene Šomase, bet pirmā raidījuma viesi būs gan suņi, kaķi, gan hokejists Sandis Ozoliņš un „Čikāgas piecīšu” mūziķi.

„Mežavairogos” varēs adoptēt dzīvniekus

Patversme un minizoo „Mežavairogi” aicina izbaudīt jauku svētdienu kopā ar bērniem un saviem mīluļiem brīvā dabā un vērot jau otro patversmju dzīvnieku un adoptēto mīluļu izstādi.

Ģīļa dzīvniekiem ir „Duracell” baterijas

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” pētīs ārsta Ģīļa dzīvniekus, kuriem esot „Duracell” baterijas. Kas viņi ir un kā tas izpaužas?

Dienas video

Top