Visas aktualitātes

Meklēt

Kā pie Kažas klājas Pepes mazulim?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” sarunāsies ar dziedātāju Kažu, kurš kļuvis par saimnieku vienam no Mārtiņa Freimaņa sunītes Pepes septiņiem mazuļiem, Rūdim.

Vakars ar sikspārņiem Dabas muzejā

Gribi piedzīvojumus tumšā muzejā? Ej uz Latvijas Dabas muzeju 29. oktobrī un 5. novembrī! Krēslā - sikspārņu iemīļotākajā diennakts laikā - kabatas lukturīšu gaismā muzejā varēs iepazīt noslēpumaino nakts lidotāju!

Kā uzvedas dziedošā policista Puzikova suns?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” sarunāsies ar dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu – vai viņam nākas vest pie kārtības arī paša suni?

„BIG Match Show” - suņu izstāde labdarībai!

Svētdien, 16.oktobrī, Rīgā jau trešo gadu notiks Latvijā lielākā suņu labdarības izstāde BIG Match Show. Piedalīsies gan šķirnes, gan bezšķirnes suņi, kā arī tiks demonstrēti dažādi paraugdemonstrējumi un priekšnesumi.

Sagādā kārumus Līgatnes zvēriņiem!

Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Gaujas Nacionālā parku visu oktobri aicina vākt ozolzīles un sagādāt kārumus ziemai Līgatnes Dabas taku iemītniekiem: mežacūkām, lāčiem, stirnām, aļņiem, vāverēm.

Vai Agra Daņiļeviča mīluļi prot dejot?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” viesosies pie horeogrāfa Agra Daņiļeviča, lai noskaidrotu, vai viņš iedīdījis dejošanā savus mīluļus tikpat labi, kā savus audzēkņus.

Balso par „Sunim draudzīgāko gada veikumu”!

Sākusies balsošana par konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” trīs finālistiem, kurus no konkursam pieteikto kandidātu vidus izvēlējās žūrija. Balsošana internetā noritēs līdz 6. oktobrim – piedalies!

Dienas video

Top