Visas aktualitātes

Meklēt

Ivars Kalniņš prot „sarunāt” ar klaiņojošiem suņiem

31. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” aktieris Ivars Kalniņš viesosies „Labajās mājās” un izvēlēsies sev aizbilstamo suņuku, bet savvaļas zirgi Jelgavā atrādīs savu kumeļu!

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 31. martā plkst. 10.00 (atkārtojums 1. aprīlī plkst. 15.30)

Aktieris Ivars Kalniņš pēdējos gados nemaz nav tik bieži dzimtenē, jo pārsvarā filmējas vai piedalās viesizrādēs Krievijā. Tomēr šajā reizē viņš atrada laiku, lai pirmoreiz iegrieztos patversmē, kur arī izvēlējās sev vienu favorītu – taksenītes jaukteni Šeriju. Ivaram pašam nav mājas mīluļa, toties dzīves laikā ir bijuši dažādi piedzīvojumi ar suņiem. Vienu tādu gadījumu - kad Ivars Kalniņš kaut ko „sarunāja” ar klaiņojošiem suņiem Krimā - uzzināsiet raidījumā!

Savukārt mutīgais eks-politiķis Kārlis Leiškalns šajā raidījumā izstāstīs gadījumu, kā viņa mājās dzīvoja pieradināts, mācīts sivēns. Gribiet ticiet, gribiet nē! Kas patiešām ir fakts – pašlaik Leiškalnu ģimenē ir divi suņi: Jorkšīras terjers Spensers un vācu aitu suns Reigans. Smalkas šķirnes, smalkas personības!

Toties par slavenību un uzvarētāju var kļūt arī krancītis – kopš Latvijā notiek bezšķirnes suņu šovi! Par vienu no pirmajām to uzvarētājām kļuva Knīpa, iekarojot publikas sirdi ar savu šarmu un „zicīti”. Kas ir „zicīte”? To nevar aprakstīt – tas ir jāredz raidījumā!

„Ķepa uz sirds” arī dalīsies laimīgajā jaunumā – ģimenes pieaugumā, ko sagaidījuši savvaļas zirgi Jelgavā, kuri tur mīt jau piekto gadu. Šajā laikā viņu skaits pieaudzis no 16 līdz 41 zirgam!
Un vēl raidījumā uzzināsiet - vai viegli adoptēt bulterjeru?


Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga.


Apskaties vēl:

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šoviDienas video

Top