Visas aktualitātes

Meklēt

Ingrīdas Ūdres kaķis jāglābj no vārnām

21. aprīlī LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” Ingrīda Ūdre iepazīstinās ar savu kaķi Pīku, bet Normunds Rutulis jozīs ar patversmes suni Figaro – savu jauno krustbērnu!

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 21. aprīlī plkst. 10.00 (atkārtojums 22. aprīlī plkst. 15.30)

Bijušās politiķes, tagad zvērinātas revidentes Ingrīdas Latimiras (Ūdres) kaķis Pīks ir pakļauts nāves briesmām ik pavasari, kad sētas vārnas izlaiž bērnus palidināties. Raidījumā uzzināsiet, kas notiek vārnu uzlidojumu laikā, kā arī – ko Pīks dara ar pelēm, kad viņam ir labs garastāvoklis un kad - ne visai.

Dziedātājs Normunds Rutulis toties apciemoja dzīvnieku patversmi un apsolīja būt par krusttēvu aktīvajam Figaro. Figaro - turp, Figaro – šurp, un Rutulis pakaļ! Varbūt tāpēc, ka sirdī viņš esot kaķumīlis, nevis suņu vadātājs. Kādi ir dziedātāja novērojumi par kaķiem, dzirdēsiet raidījumā!

Ja sirds kāro pēc kaut kā eksotiska un skaista, to iepriecēs sižets par krievu melnajiem un zilajiem kaķiem. Lara un Tanja ir Latvijā vienīgās krievu melnās kaķenītes un demonstrēs visu, ko māk – pat skraidīšanu pa sienām, tā ka beigās jāizkar mēle un jāelso kā suņiem!

Bet ja sirds ilgojas pēc kaut kā sirsnīga un mīļa, to noteikti aizkustinās laimīgie stāsti par izglābtiem dzīvniekiem - poniju, ēzeli un āzi, kas dzīvo Tīraines staļļos, un neredzīgo kaķīti Lasi, kurš no pagaidu mājām devās pie jaunās saimnieces. Tā kā šis bija īpašs gadījums, varēsim pasekot līdzi Lasīša pirmajiem soļiem vēl svešajā mājā – un būsiet pārsteigti, cik šis pusauga mincītis ir žiperīgs un mīļš!

Un ja jums ir doma Lielajā talkā doties uz patversmi, ļoti noderēs patversmes vadītājas ieteikumi un vēlējumi – darbinieki tur gaida reālu palīdzību, nevis plezīru, jo darba ir daudz.
Veiksmi sakopšanas darbos un jaukas brīvdienas!

Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga.


Apskaties vēl:

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šoviDienas video

Top