Visas aktualitātes

Meklēt

Imants Vanzovičs dzied patversmē par vēja suni

28. aprīlī LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” mūziķis Imants Vanzovičs izklaidēs kādu no „Labo māju” iemītniekiem, bet Sarmīte un Rihards Pīki kā vienmēr paliks mazākumā – pret 8 saviem kustoņiem!

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 28. aprīlī plkst. 10.00 (atkārtojums 29. aprīlī plkst. 15.30)

Kopā ar raidījumu „Ķepa uz sirds” sen neredzētais mūziķis Imants Vanzovičs viesosies „Labajās mājās” un kļūs par aizbildni kādam „klasiskam” sunim. Ko tas nozīmē un kas ir klasisks suns, uzzināsiet no Imanta. Viņš arī dalīsies jaunumos par pēdējiem gadiem savā dzīvē un iecerēm nākotnei.

Sarmīte un Rihards Pīks savā ģimenē ir mazākumā – pret astoņiem kustoņiem mājās! Turklāt galvenais komandieris arī no ir šīs četrkājaiņu „bandas” un – nebūt tas lielākais augumā! Jums būs iespēja paciemoties šajā jestrajā kompānijā!

Tikmēr citi kaķi ..strādā veikalā vai mācās augstskolā. Vai viņi ir apmierināti ar šādu situāciju darba tirgū un vai apmierināti ir viņu „darba devēji” – skatieties sestdien!
Savukārt dižciltīgie – pat svētie! – Birmas kaķi par tādām lietām pat nedomā. Viņiem šajā dzīvē ir cita sūtība, un tās nozīme slēpjas viņu baltajās zeķītēs. Ja vēlaties uzzināt svēto Birmas kaķu noslēpumu un ieskatīties viszilākajās kaķu pasaules pārstāvju acīs – nepalaidiet garām!

Šķiet, ka pavasaris beidzot arī iesilst un tad jau nav tālu arī vasarnīcu sezona. Tiesa, tai ir arī melnā puse – rudenī, kad daudzi atpūtnieki „aizmirst” paņemt līdzi uz pilsētu savus mīluļus. Kā šo jautājumu domāts risināt Carnikavas novadā, uzzināsiet raidījumā. Un varbūt tieši tev radīsies ideja vai iespēja šo ieceri atbalstīt? Lasi par to arī ziņu šeit.

Patīkamu skatīšanos un priecīgas maija brīvdienas!

Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga

Apskaties vēl:

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šoviDienas video

Top