Visas aktualitātes

Meklēt

Ieva Bondare ar Bami un citi atrod Lieldienu olas

Lieldienu sestdienā LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” meklēs olas kopā ar vairākiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un viņu suņiem: Jāni Vanagu, Helēnu Demakovu, Veltu Skursteni un Ievu Bondari.

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 7. aprīlī plkst. 10.00 (atkārtojums 8. aprīlī plkst. 15.30)

Lieldienu raidījumā „Ķepai uz sirds” pazīstams Lieldienu zaķis (viņa lomā trusis Pūpoliņš) ieriktēs olu ligzdas dažādās vietās un pēc tam ļaus mums palūkot – kurš tad tās viņa olas atradīs!
Varam jau pačukstēt, ka paveicās vairākiem sabiedrībā atpazīstamiem cilvēkiem, pareizāk sakot, viņu suņiem. Tiesa, arhibīskaps Jānis Vanags ar savu kundzi Baibu gan izveda olu meklēšanas pastaigā Džeku no patversmes, jo viņu abi sunīši jau labu laiku ir citos medību laukos.

Savukārt bijušās kultūras ministres, mākslas zinātnieces Helēnas Demakovas gadu vecā Džeka Rasela šķirnes meitenīte Džekija, ar kuru viņa tagad ir gandrīz nešķirama, olas atrada vienā no Rīgas mākslas saloniem. Džekija pavadīja saimnieci uz mākslas lekciju – un ne pirmo reizi! Kā viņu uztver auditorija un ko viņa dara lekcijas laikā – uzzināsiet raidījumā!

Viena raibo olu ligzda bija nonākusi pat Skultē – aktrises Veltas Skurstenes un viņas vīra Visvalža Lāča dārzā. Kā par spīti olu meklēšanas laikā sagriezās cīruļputenis – vai 18 gadus vecajam suņukam Hanibālam izdevās atrast olas? Skatieties!

Bet Ieva Bondare ar dēlu Danielu un jaunāko suni Bami devās iemīļotajā pastaigā uz jūru – kad uzdūrās lieliskai krāsainu olu ligzdiņai. Bamim bija lieli prieki, kad saimnieki ļāva ar tām panašķoties! Bet viņi paši sarīkoja olu kauju. Kurš vinnēja – redzēsiet sestdienas raidījumā!

Priecīgas Lieldienas no visiem raidījuma sižetu varoņiem un arī mums!

Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga.

Apskaties vēl:

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šoviDienas video

Top