Visas aktualitātes

Meklēt

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

5. maijā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” baletdejotāja Elza Leimane ar omīti un vīru veltīs laiku patversmes iemītniekiem, bet žurnāliste Lia Guļevska iepazīstinās ar saviem mīluļiem.

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 5. maijā plkst. 10.00 (atkārtojums 6. maijā plkst. 15.30)

Balets un dzīvnieki – tās ir divas, iespējams, pat vienlīdz svarīgas, vērtības baletdejotāju Elzas Leimanes-Martinovas un Raimonda Martinova ģimenē. Elza to pavisam noteikti pārmantojusi no vecmāmiņas, aktrises Baibas Indriksones, kuras mājās vienu laiku pat bijuši 13 dzīvnieciņi! Stāstu par daudzajiem šīs ģimenes mīluļiem, kā arī pastaigu ar divām jaukām suņu meitenēm „Labajās mājās” Juglā, skatieties raidījumā!

Savukārt populārā žurnāliste Lia Guļevska un viņas meita radio režisore Diāna Bērza iztiek ar „mini zvēru komplektu” – kaķis un suns. Pašlaik viņu Mellužu mājā mīt divas izcilas personības – kaķis Billijs un taksenīte Čiepa. Raidījumā abi demonstrēs, ko nu māk, jo ir ļoti viesmīlīgi radījumi!

Vēl raidījumā redzēsiet aizkustinošu stāstu par izglābtajiem Dabas zirgiem, bet pikantērijas no savas dzīves piedāvās kāds krievu melnais terjers – izstāžu un pēcnācēju čempions! Īpaši priecīga satikšanās notiks patversmē „Mežavairogi” – viens no tās suņiem pēc pusgada gaidīšanas beidzot dosies uz savām īstajām mājām.

Lai jums patīkama skatīšanās un jaukas brīvdienas!


Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga

Apskaties vēl:

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šovi

Imants Vanzovičs dzied patversmē par vēja suniDienas video

Top