Visas aktualitātes

Meklēt

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

19. maija LTV 1 raidījumā „Ķepa uz sirds” par saviem mājas mīluļiem stāstīs aktrises Aurēlija Anužīte un Ilze Pukinska, un varēsiet pavērot Velsas springerspaniela kucēnus – vienīgo metienu pēdējos piecos gados.

draugiem.lv

KUR?
LTV 1 kanāls
KAD?
2012. gada 19. maijā plkst. 10.00 (atkārtojums 20. maijā plkst. 15.30)

Ne katra mamma sadūšotos vest savus mazos bērnus uz dzīvnieku patversmi, bet aktrise Aurēlija Anužīte-Lauciņa un viņas vīrs uzņēmējs Andris Lauciņš par to nemaz neraizējas. Viņiem ir īpašs piegājiens bērnu un mājas mīluļu attiecību veidošanā, un par to viņi atklāti pastāstīs Slokas patversmes apmeklējuma laikā. Kuru suni viņi izvēlēsies par savu aizbilstamo – skatieties raidījumā!

Savukārt aktrise Ilze Pukinska pirms pieciem gadiem no patversmes atveda mājās Reinu – sunīti ar ļoti interesantu raksturu un rakstura izgājieniem. Lai gan Baltezera mājā, kas pieder aktrises vīramātei Veltai Līnei, vienmēr bijuši „vilki”, Ilze izvēlējās parastu krancīti. Kāpēc tā un kas pa šo laiku ir kļuvis Reinai par sirdsdraugu – uzzināsiet intervijā ar aktrisi (un suni)!

Bet ja esat sava ideālā suņa meklējumos un metat acis uz šķirnes suņiem, būs interesanti iepazīties ar senu, bet diezgan reti sastopamu angļu šķirni – Velsas springerspanieliem. Pārliecināsieties, ka viņi var būt ne tikai medību suņi un būtu pelnījuši lielāku popularitāti.

Ir gan saimnieki, kas pamet vai vēlas iemidzināt pat savus šķirnes suņus – dalmācieti, rotveileru, vidusāzieti u.c. Vai tas ir iemesls, kāpēc veterinārārsts Rihards Zalcmanis viņus ne tikai izglābis, bet arī atvedis savās mājās? Redzēsiet stāstā par ārstu, kam necēlās roka iemidzināt jaunus, veselus suņus!

Bet raidījuma „desertā” šoreiz atkal priecīgs stāsts par kādu suņuku, kurš sagaidīja savu īsto saimnieci un devās uz MĀJĀM. Kaut šādu stāstu nekad neaptrūktos!

Patīkamu skatīšanos un priecīgu nedēļas nogali!

Raidījums „Ķepa uz sirds” LTV I kanālā tapis ar Ināras un Borisa Teterevu fonda gādību.
Producente Inese Kreicberga.


Apskaties vēl:

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šovi

Imants Vanzovičs dzied patversmē par vēja suniDienas video

Top