Visas aktualitātes

Meklēt

Slokas patversme priecāsies par dāvanām

Ziemassvētku laikā visiem atveras sirds labiem darbiem. Ja meklē iespēju kādam palīdzēt – Slokas dzīvnieku patversme lūdz parūpēties par saviem apmēram 100 četrkājainīšiem, kuriem priekšā auksta ziema.

Rekša akcijas balvas: Minnai un Toto

Rekša veiksmes stāstu akcijas pēdējā posmā „Rekša izpārdotavas” komanda ar balvām nolēmusi iepriecināt divus minčus – Minnu un Toto. Akcija ir noslēgusies, un drīz uzzināsim arī lielās balvas - 15 LVL dāvanu kartes – ieguvēju!

Cik smalkam jābūt operas direktora Žagara sunim?

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarunā ar LNO direktoru Andreju Žagaru noskaidros, cik smalka ir viņa gaume suņu jomā. Izrādās, tā ir pilnīgi negaidīta!

Visu laiku lielākā sesku izstāde Latvijā!

10. decembrī Ķīpsalā būs tik daudz sesku vienkopus, kā nekad Latvijā. Turklāt tie visi būs starptautiskās sesku izstādes „Latvian Winter Ferret Show 2011” dalībnieki, tātad – izcili skaisti dzīvnieciņi!

Kādu „zvēru” nācies tēlot aktrisei Ditai Lūriņai?

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarunāsies ar populāro aktrisi Ditu Lūriņu – vai viņai nācies tēlot kādu dzīvnieku uz skatuves un kuri zvēri viņai patīk?

Cik suņus var pacelt spēkavīrs Leitis?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” nodarbosies ar neparastu aritmētiku: cik suņu var pacelt spēkavīrs? Mareks Leitis arī rēķināja – skatieties, kas viņam sanāca!

Vai Liepājas mēra suns līdzinās savam saimniekam?

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” sarunāsies ar Liepājas mēru un viņa suni, bet Rīgas domē noskaidros: vai tur turpmāk mitināsies kaķi?

Dienas video

Top