Visas aktualitātes

Meklēt

Kā politiķi Griguli uzlādē pašas zirgi?

LNT raidījums „Mans mīļais draugs” svētdien ciemosies ar politiķi Ivetu Griguli, kura atklās, ar kādiem paņēmieniem zirgs liek aizmirst visas negatīvās emocijas. Raidījumā praktiska informācija grauzēju un jorku saimniekiem.

„Ķepa uz sirds” – Kipras kaķi, suņi un ēzelīši!

14. janvārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” piedāvā kopā apceļot Kipru un uzzināt, kā tur rūpējas par mājdzīvniekiem. Raidījums par Kipru ir pirmais speciālizlaidums, veltīts ārzemju pieredzei šajā jomā.

Kāpēc Igo simpatizē kaķi?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” šosezon būs vērojams svētdienu rītos plkst. 9:30. Pirmajā gada raidījumā skatītājus gaida tikšanās ar dziedātāju Igo un viņa kaķi.

Palīdzēsim Katiņai!

Daudzi no mums jauno gadu sāka ar apņemšanos būt labākiem, izpalīdzīgākiem un mīlošākiem, vai ne? Šeit ir iespēja, kā savu nodomu īstenot jau uzreiz – palīdzot glābt kāda minča dzīvību. Galvenais – nepaliec vienaldzīgs!

Dabas muzejs dāvina bezmaksas apmeklējumus

28., 29. un 30. decembrī Latvijas Dabas muzejs piedāvā visiem interesentiem bez maksas apmeklēt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas. Iespējas plašas - sākot no Latvijā atrasta mamuta ilkņa līdz zemestrīces izmēģinājumam!

Andris Lukstiņš kritis uz „vilkiem”

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” intervēs CSDD šefu Andri Lukstiņu un viņa „vilku” Argo, kā arī noskaidros dažus svarīgus jautājumus sakarā ar svētkiem.

Pepes septiņi kucēni satiekas Ziemassvētku eglītē

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarūpējis īpašu Ziemassvētku pārsteigumu skatītājiem – uz savu pirmo eglīti tika saaicināti visi Mārtiņa Freimaņa sunītes Pepes kucēni! Septiņi neticami dažādi radinieki!

Dienas video

Top