Visas aktualitātes

Meklēt

Miķelis Rēdlihs skrienas ar suni – kurš uzvar?

24. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” hokejists Miķelis Rēdlihs demonstrēs, kā trenē savu suni Zorro, bet dziedātājs Gunārs Kalniņš viesosies patversmē, kur sadraudzēsies ar kādu suni.

Jāņa Jarāna runcis uzvedas kā Brūss Lī

10. martā LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar aktieriem Andri un Mariju Bērziņiem viesosies patversmē, bet Jānis Jarāns atklās sava 18 gadus vecā runča dabu.

Kā Čučumuižā sadzīvo rūķīši ar ķepaiņiem?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien viesosies Čučumuižā – kā gan tur sadzīvo rūķīši un vairāki ķepaiņi, kuru saimnieki ir komponists Atvars Sirmais un dzejniece Kristīne Dina Bitēna?

Jānis Ģīlis kļūst par Karro krusttēvu

25. februārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Jāni Ģīli, viņa meitu un suni Rafaelu viesosies patversmē un Valmieras pusē apciemos Ingus Pētersona krustdēlu Orso.

Ainars Mielavs: man patīk trausli dzīvnieki

11. februārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Ainaru Mielavu, viņa meitām un suni Rausi apmeklēs patversmi, bet TV dīvas Maijas Silovas trīs sunīši satrieks stereotipu par „cacu” aksesuāriem!

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Rēzija Kalniņa: Mikijs ir tik mīļa būtnīte!

28. janvārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Rēziju Kalniņu un viņas kaķi Mikelandželo viesosies pie kaimiņienes un viņas abiem minčiem. Tas nav nekas neparasts šai kompānijai!

Dienas video

Top