Visas aktualitātes

Meklēt

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

5. maijā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” baletdejotāja Elza Leimane ar omīti un vīru veltīs laiku patversmes iemītniekiem, bet žurnāliste Lia Guļevska iepazīstinās ar saviem mīluļiem.

Ingrīdas Ūdres kaķis jāglābj no vārnām

21. aprīlī LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” Ingrīda Ūdre iepazīstinās ar savu kaķi Pīku, bet Normunds Rutulis jozīs ar patversmes suni Figaro – savu jauno krustbērnu!

Ivars Kalniņš prot „sarunāt” ar klaiņojošiem suņiem

31. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” aktieris Ivars Kalniņš viesosies „Labajās mājās” un izvēlēsies sev aizbilstamo suņuku, bet savvaļas zirgi Jelgavā atrādīs savu kumeļu!

Miķelis Rēdlihs skrienas ar suni – kurš uzvar?

24. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” hokejists Miķelis Rēdlihs demonstrēs, kā trenē savu suni Zorro, bet dziedātājs Gunārs Kalniņš viesosies patversmē, kur sadraudzēsies ar kādu suni.

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Kā politiķi Griguli uzlādē pašas zirgi?

LNT raidījums „Mans mīļais draugs” svētdien ciemosies ar politiķi Ivetu Griguli, kura atklās, ar kādiem paņēmieniem zirgs liek aizmirst visas negatīvās emocijas. Raidījumā praktiska informācija grauzēju un jorku saimniekiem.

„Ķepa uz sirds” – Kipras kaķi, suņi un ēzelīši!

14. janvārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” piedāvā kopā apceļot Kipru un uzzināt, kā tur rūpējas par mājdzīvniekiem. Raidījums par Kipru ir pirmais speciālizlaidums, veltīts ārzemju pieredzei šajā jomā.

Dienas video

Top