Visas aktualitātes

Meklēt

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Kā politiķi Griguli uzlādē pašas zirgi?

LNT raidījums „Mans mīļais draugs” svētdien ciemosies ar politiķi Ivetu Griguli, kura atklās, ar kādiem paņēmieniem zirgs liek aizmirst visas negatīvās emocijas. Raidījumā praktiska informācija grauzēju un jorku saimniekiem.

Kāpēc Igo simpatizē kaķi?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” šosezon būs vērojams svētdienu rītos plkst. 9:30. Pirmajā gada raidījumā skatītājus gaida tikšanās ar dziedātāju Igo un viņa kaķi.

Andris Lukstiņš kritis uz „vilkiem”

Sestdien LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” intervēs CSDD šefu Andri Lukstiņu un viņa „vilku” Argo, kā arī noskaidros dažus svarīgus jautājumus sakarā ar svētkiem.

Pepes septiņi kucēni satiekas Ziemassvētku eglītē

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarūpējis īpašu Ziemassvētku pārsteigumu skatītājiem – uz savu pirmo eglīti tika saaicināti visi Mārtiņa Freimaņa sunītes Pepes kucēni! Septiņi neticami dažādi radinieki!

Cik smalkam jābūt operas direktora Žagara sunim?

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarunā ar LNO direktoru Andreju Žagaru noskaidros, cik smalka ir viņa gaume suņu jomā. Izrādās, tā ir pilnīgi negaidīta!

Kādu „zvēru” nācies tēlot aktrisei Ditai Lūriņai?

Sestdien LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” sarunāsies ar populāro aktrisi Ditu Lūriņu – vai viņai nācies tēlot kādu dzīvnieku uz skatuves un kuri zvēri viņai patīk?

Dienas video

Top