Visas aktualitātes

Meklēt

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

19. maija LTV 1 raidījumā „Ķepa uz sirds” par saviem mājas mīluļiem stāstīs aktrises Aurēlija Anužīte un Ilze Pukinska, un varēsiet pavērot Velsas springerspaniela kucēnus – vienīgo metienu pēdējos piecos gados.

Ieva Bondare ar Bami un citi atrod Lieldienu olas

Lieldienu sestdienā LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” meklēs olas kopā ar vairākiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un viņu suņiem: Jāni Vanagu, Helēnu Demakovu, Veltu Skursteni un Ievu Bondari.

Kā Čučumuižā sadzīvo rūķīši ar ķepaiņiem?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien viesosies Čučumuižā – kā gan tur sadzīvo rūķīši un vairāki ķepaiņi, kuru saimnieki ir komponists Atvars Sirmais un dzejniece Kristīne Dina Bitēna?

Jānis Ģīlis kļūst par Karro krusttēvu

25. februārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Jāni Ģīli, viņa meitu un suni Rafaelu viesosies patversmē un Valmieras pusē apciemos Ingus Pētersona krustdēlu Orso.

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Rēzija Kalniņa: Mikijs ir tik mīļa būtnīte!

28. janvārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Rēziju Kalniņu un viņas kaķi Mikelandželo viesosies pie kaimiņienes un viņas abiem minčiem. Tas nav nekas neparasts šai kompānijai!

Kā politiķi Griguli uzlādē pašas zirgi?

LNT raidījums „Mans mīļais draugs” svētdien ciemosies ar politiķi Ivetu Griguli, kura atklās, ar kādiem paņēmieniem zirgs liek aizmirst visas negatīvās emocijas. Raidījumā praktiska informācija grauzēju un jorku saimniekiem.

Dienas video

Top