Visas aktualitātes

Meklēt

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

5. maijā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” baletdejotāja Elza Leimane ar omīti un vīru veltīs laiku patversmes iemītniekiem, bet žurnāliste Lia Guļevska iepazīstinās ar saviem mīluļiem.

Ingrīdas Ūdres kaķis jāglābj no vārnām

21. aprīlī LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” Ingrīda Ūdre iepazīstinās ar savu kaķi Pīku, bet Normunds Rutulis jozīs ar patversmes suni Figaro – savu jauno krustbērnu!

Ivars Kalniņš prot „sarunāt” ar klaiņojošiem suņiem

31. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” aktieris Ivars Kalniņš viesosies „Labajās mājās” un izvēlēsies sev aizbilstamo suņuku, bet savvaļas zirgi Jelgavā atrādīs savu kumeļu!

Ūdri atpūšas, sadevušies rociņās (Video!)

Ūdru pārītis Vankūveras zoodārzā uzskatāmi demonstrē, kā pareizi jāatpūšas jūrmalā: atlaižamies uz muguras ūdenī, atslābināmies, sadodamies rokās ar partneri un mierīgi dreifējam! :)

Miķelis Rēdlihs skrienas ar suni – kurš uzvar?

24. martā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” hokejists Miķelis Rēdlihs demonstrēs, kā trenē savu suni Zorro, bet dziedātājs Gunārs Kalniņš viesosies patversmē, kur sadraudzēsies ar kādu suni.

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Cik ietiepīgs var būt tas pandas bērns! (Video!)

Bērnudārza variants bēgšanas mēģinājumam - tomēr pandēns parāda savu raksturiņu!

Dienas video

Top