Visas aktualitātes

Meklēt

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

19. maija LTV 1 raidījumā „Ķepa uz sirds” par saviem mājas mīluļiem stāstīs aktrises Aurēlija Anužīte un Ilze Pukinska, un varēsiet pavērot Velsas springerspaniela kucēnus – vienīgo metienu pēdējos piecos gados.

Ezītim trāpās ciets burkāns (Video!)

Varbūt pundurežiem burkāni ir pārāk rupja barība - vismaz pēc ezīša briesmīgajām grimasēm spriežot. Mazs ezītis jau nu neraks dārzā burkānus! :)

Lieldienu zaķis pēc svētkiem (Video!)

Pēc grūta, grūta darba, nēsājot pa visu pasauli tās olas, Lieldienu zaķim otrā dienā dikti nāk miegs. Tomēr - viņš attopas, ka nedrīkst taču bojāt savu imidžu!

Ieva Bondare ar Bami un citi atrod Lieldienu olas

Lieldienu sestdienā LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” meklēs olas kopā ar vairākiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un viņu suņiem: Jāni Vanagu, Helēnu Demakovu, Veltu Skursteni un Ievu Bondari.

Trusis - antidepresants! (Video!)

Tieši tā savu holandiešu pundurtrusi iedēvējis saimnieks, uzsverot, ka viņa mīluļa "ievērojamā personība" izceļas ar baigo enerģijas lādiņu! :)

Kā Čučumuižā sadzīvo rūķīši ar ķepaiņiem?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien viesosies Čučumuižā – kā gan tur sadzīvo rūķīši un vairāki ķepaiņi, kuru saimnieki ir komponists Atvars Sirmais un dzejniece Kristīne Dina Bitēna?

Jānis Ģīlis kļūst par Karro krusttēvu

25. februārī LTV 1 raidījums par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” kopā ar Jāni Ģīli, viņa meitu un suni Rafaelu viesosies patversmē un Valmieras pusē apciemos Ingus Pētersona krustdēlu Orso.

Dienas video

Top