Visas aktualitātes

Meklēt

Aurēlija Anužīte droši ļauj sunim auklēt zīdaini

19. maija LTV 1 raidījumā „Ķepa uz sirds” par saviem mājas mīluļiem stāstīs aktrises Aurēlija Anužīte un Ilze Pukinska, un varēsiet pavērot Velsas springerspaniela kucēnus – vienīgo metienu pēdējos piecos gados.

Elza Leimane visvairāk fotografē dzīvniekus

5. maijā LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” baletdejotāja Elza Leimane ar omīti un vīru veltīs laiku patversmes iemītniekiem, bet žurnāliste Lia Guļevska iepazīstinās ar saviem mīluļiem.

Mežaparkā brīvdienās kaķu izstāde un šovi

Brīvdienu plānos ir Mežaparka apmeklējums? Tad nepalaidiet garām starptautisko kaķu izstādi, kur varēs aplūkot gan dažādas kaķu šķirnes, gan vērot interesantus minču šovus.

Viltīgs kā mopsis! (Video!)

Lapsu viltība ir plaši apdziedāta, bet šeit ir zinātnisks pierādījums mopšu viltībai. Kā tikt pie našķa, kas atrodas pie liela suņa? Mopša triks! :)

Suni hipnotizē kūkas (Video!)

Nabadziņš. Nekādi nespēj pretoties kūku kārdinājumam, lai kā tā dresūras speciāliste pūlētos. Var jau ieturēt distanci, bet - acis viņu nodod! :))

Mincis mazgā galvu zem krāna (Video!)

Ieradumi ir svēta lieta - pat ja citiem šķiet smieklīgi vai absurdi. Turēšanās pie saviem ieradumiem liecina par spēcīgu personību, hm! :)

Imants Vanzovičs dzied patversmē par vēja suni

28. aprīlī LTV 1 raidījumā par dzīvniekiem „Ķepa uz sirds” mūziķis Imants Vanzovičs izklaidēs kādu no „Labo māju” iemītniekiem, bet Sarmīte un Rihards Pīki kā vienmēr paliks mazākumā – pret 8 saviem kustoņiem!

Dienas video

Top