Visas aktualitātes

Meklēt

Papagailis apčamda kaķi (Video!)

Lai gan papagailis ar kaķi paļaujas uz tādām pirmatnējām maņām kā tauste un oža, viņi demonstrē civilizētu iepazīšanās piemēru. Kā marsietis ar humanoīdu! :)

Papagailim uznāk histēriski smiekli (Video!)

Piko tā bieži uznākot, ka jāsmejas par ne ko un bez apstājas. Viņa draudzenei tas jau galīgi apnicis - lai neteiktu, ka humora izjūtas viņai nav. :)

Kā Čučumuižā sadzīvo rūķīši ar ķepaiņiem?

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien viesosies Čučumuižā – kā gan tur sadzīvo rūķīši un vairāki ķepaiņi, kuru saimnieki ir komponists Atvars Sirmais un dzejniece Kristīne Dina Bitēna?

Papagailis kolekcionē trusīšus (Video!)

Papagailis Mārnijs kolekcionē rotaļļietu trusīšus, un jaunākais eksemplārs izpelnās viņa atzinību saimniecei: \"Thank you!\"

Izdevēja Kilbloka: ar suni veikalā drīkst!

LNT raidījums par dzīvniekiem „Mans mīļais draugs” svētdien sarunāsies ar izdevēju Viju Kilbloku, kura savulaik atļāva suņiem ieiet grāmatnīcās. Kas viņu uz to pamudināja?

Vārna snovbordo pa jumtu uz burkas vāka (Video!)

Ja kāds vēl šaubās, ka vārnas ir gudri putni un ka viņām patīk arī izklaidēties - lūk! :)

Kā politiķi Griguli uzlādē pašas zirgi?

LNT raidījums „Mans mīļais draugs” svētdien ciemosies ar politiķi Ivetu Griguli, kura atklās, ar kādiem paņēmieniem zirgs liek aizmirst visas negatīvās emocijas. Raidījumā praktiska informācija grauzēju un jorku saimniekiem.

Dienas video

Top