Pakalpojumi

Visi portāla pakalpojumi ir bez maksas vai bez maksas noteiktā (ierobežotā) apjomā.

Aicinām izmantot daudzveidīgās portāla iespējas: veidot savu mīluļu profilus un parādīt tos saviem draugiem; apskatīt to, ko vēlas parādīt lietotāji, kas nav Tavā draugu lokā; veidot attēlu galerijas un apskatīt savu draugu mīluļus; iepazīt aktualitātes un rakstus par dažādām tēmām; dalīties komentāros ar citiem zveriem.lv lietotājiem.  

Attēlu galerijas

Katram jaunajam portāla lietotājam ir 30 bezmaksas attēlu vietas. Ceram, sākotnēji ar to pietiks, lai iepazīstinātu visus ar saviem mīluļiem, to paradumiem un jautrām izdarībām. Nedaudz vēlāk ieviesīsim iespēju iegādāties papildus attēlu vietas ar īsziņas, kredītkartes un citu maksājumu formu palīdzību.  

Reklāma portālā

Atkarībā no tā, vai esi viena, vai dažādu mīluļu īpašnieks, mēs piedāvāsim tikai to reklāmas informāciju, kas Tev ir patiesi noderīga. Mūsu vēlme ir atbrīvot lietotājus no reklāmas, kas ir apgrūtinoša un nevajadzīga. Tāpēc rūpīgi strādājam, lai Tev kā portāla lietotājam rādītu tikai tos reklāmas jaunumus, ko nebūtu lieki uzzināt.

Ja esi veterinārās aptiekas vai klīnikas, zooveikala vai to tīkla īpašnieks, ja pārstāvi starptautisku dzīvnieku produktu zīmolu vai citādi esi saistīts ar portāla tematiku, - reklāmas un mārketinga aktivitātes portālā zveriem.lv būs neatsverams palīgs mērķu īstenošanā. Portāla reklāmas sadaļā uzzināsi, kā efektīvi izmantot šīs iespējas.  

Uzziņu katalogs


Zveriem.lv ir pilnīgākais specializētais dzīvnieku pakalpojumu un saistīto uzņēmumu uzziņu katalogs Latvijā.

Drīzumā iecerēts to attīstīt tālāk, bagātinot ar detalizētākām uzziņām un piemērojot to gan portāla lietotāju, gan katalogā iekļauto uzņēmumu informatīvajām vajadzībām.

Ja vēlies ātri atrast tuvāko veterināro klīniku vai aptieku, apskatīties interneta zooveikalu piedāvājumu vai konsultēties šķirnes audzētāju klubā, katalogs būs neatsverams palīgs Tavās rūpēs un priekā par savu mīluli.

Turpretī, ja Tavs uzņēmums ir viens no tiem, kas iekļauts šajā katalogā, bet vēlies precizēt informāciju, vai arī - Tavam biznesam katalogā būtu jābūt, bet tā tur vēl nav, būsim priecīgi, apskatīsi šo sadaļu, lai uzzinātu, kā rediģēt vai iekļaut informāciju katalogā.