Portāla jaunumi

08.03.2010

Esam sākuši pārveidot galeriju un profilu izskatu un navigāciju. Drīzumā būsim vēl saprotamāki un pieejamāki.

Starp citu tagad sadaļā "Profils / Mans" ir iespēja uzrakstīt mazliet vairāk informācijas par sevi un pastāstīt par sevi kaut ko citiem portāla lietotājiem.

 

28.01.2010

Pie mums apskatītas jau vairāk kā 50'000 lapu un paviesojušies jau vairāk kā 10'000 apmeklētāju.

 

18.01.2010

Lietas kustās uz priekšu saskaņā ar dažādiem dabas likumiem.

Esam pārveidojuši dažādas tehniskas nianses mūsu Zveriem.lv portālā un tagad tas ir kļuvis draudzīgāks lietotājiem ar vecākām pārlūku versijām.

Uz trešdienas vakaru plānojam "piestartēt" vēl uzlabotu portāla versiju kurā būs arī video saturs, iespēja apskatīties no sākumlapas visas pēdējās mūsu lietotāju attēlu galerijas, uzlabotas aktualitāšu un rakstu lapas un vēl dažādi patīkami jaunumi.

Ja Tu vēl tikai domā par ko šis viss- gari nedomā, ienāc Zveriem.lv ar draugiem.lv pasi, izveido sava mīluļa profilu, izveido tam vismaz vienu attēlu galeriju un piesaki savu mīluli foto konkursā, kurā var laimēt vērtīgas dāvanu kartes.

Un jā- neaizmirsti pievienoties mūsu sekotājiem draugiem.lv/zveriem.lv un vienmēr uzzināsi visu jaunāko interesantajā dzīvnieku pasaulē!

 

03.01.2010

Zveriem.lv starts!  

Taču mums priekšā vēl daudz darba, lai padarītu šo portālu par tiešām unikālu tīmekļa vietni, kur dzīvnieku mīļotājiem rast atbildes un informāciju uz visiem vajadzīgajiem jautājumiem.

Par galveno mērķi esam izvirzījuši  nodrošināt īpašas iespējas dzīvnieku draugiem. Proti, mēs vēlamies, lai jebkurš mīluļa saimnieks varētu pieņemt visdrošāko izvēli attiecībā uz kādu jautājumu par savu dzīvnieku un šo drošību viņam garantētu informācija, kurā dalītos plašs un uzticams, viņam līdzīgu dzīvnieku mīļotāju loks. Iedomājieties, ka kādam sunim nepieciešams ārstēt, teiksim, locītavas problēmu. Ir atšķirība, vai saimnieks ies uz pirmo veterināro klīniku, kas pagadīsies, vai arī – zveriem.lv zinoši lietotāji viņam ieteiks kādu speciālistu tieši šajā jomā, suņu īpašnieki ar līdzīgu gadījumu dalīsies pieredzē, kā viņiem veicies, un kāds suņu veselības eksperts turklāt ieteiks profilakses pasākumus, kā citiem savlaicīgi izvairīties no šīs saslimšanas!

Šī lietotāju radītā informācija, ikvienam dzīvnieku mīļotājam daloties savā pieredzē un zināšanās par mūsu mīluļiem, veido objektīvu un uzticamu izziņas avotu. Turklāt tas ir pamats dzīvnieku saimnieku sociālajam tīklam, kas sniedz, protams, arī tādas iespējas kā dalīšanās ar savu mīluļu bildēm, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Šim nolūkam kalpo ērti portāla rīki: dzīvnieku profili, bilžu galerijas, dzīvesstāsti.

Taču bez iespējas komunicēt portāls zveriem.lv piedāvā arī unikālas vērtības, kas citur vienuviet nav atrodamas, taču dzīvnieku saimniekiem ir ļoti noderīgas. Tāds ir uzziņu katalogs - pašlaik Latvijā pilnīgākais uzziņu katalogs par dzīvniekiem, kurā apkopota informācija par dažādiem pakalpojumiem un iespējām šajā jomā. Tomēr tas vēl nav viss – mūsu tuvākajos plānos ir šī kataloga sniegtās informācijas paplašināšana, kas lietotājiem sniegs vēl detalizētākas uzziņas.

Viens no tuvākajiem mērķiem ir arī suņu un kaķu šķirņu enciklopēdija, kas ieviesīs skaidrību gan šo dzīvnieku daudzveidībā, gan arī literāri pareizā šķirņu nosaukumu lietošanā.  

Mēs ticam, ka esam izveidojuši Latvijas un, iespējams, pat Eiropas mērogā unikālu vietni, kas reizē ir sociāls tīkls dzīvnieku saimniekiem un bagātīgs informatīvais portāls: ar jaunākajām ziņām un atklājumiem dzīvnieku jomā Latvijā un pasaulē, noderīgiem rakstiem par dažādām tēmām, izstāžu un citu aktuālu notikumu afišu u.c.  

Ceram virzīties uz priekšu Tīģera gadam atbilstošiem lēcieniem!

Daudz patīkamu pārsteigumu Tev un Taviem mīluļiem!