Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Palīdzam stīvam kaķītim!

Nesen atklāts: kaķi slimo ar artrītu, turklāt tā nav tikai vecuma slimība. Ziemā šīs stāvoklis var pasliktināties, tāpēc svarīgi minci palutināt ar siltu gultiņu.

Zvērīga saaukstēšanās pastāv

Vai kādam vēl ir jautājums - mājas mīluļi var saaukstēties? Var, un tāpēc būs vietā atgādinājums par vīrusu sezonas sākšanos, pirmajiem saslimšanas simptomiem un pareizo rīcību šādā gadījumā.

Suņiem var būt alerģija pret zāli

Ziedošais laiks apdraud ne vien alerģiskus cilvēkus, bet arī suņus - nereti viņiem brīvdiena zaļā pļavā beidzas ar nepatīkamiem simptomiem. Pēc kādām pazīmēm noteikt, vai mīlulim nav alerģijas problēma?

Pārmaiņas? Pat veselam kaķim kļūst nelabi!

Amerikāņu zinātnieki atklājuši, ka pat veselīgi kaķi var sākt uzvesties kā slimi, ja ir izjaukta viņu ierastā dienas kārtība. Izrādās, minči var krist depresijā jau no niecīgām izmaiņām barošanas rituālā!

Patellas luksācija: mazo suņu lielā problēma

Mūsdienās mazie dekoratīvie sunīši ir ārkārtīgi populāri. Taču modei līdzi ir atnākusi arī nopietna veselības problēma – patellas luksācija. Slimības rezultātā dzīvniekam ir sāpes ejot, tas klibo un nejūtas komfortabli.

Kāpēc un kad mērīt temperatūru kaķim?

Viņš ir jautrs un dzīvespriecīgs, kustīgs un rotaļīgs. Taču var gadīties, ka kaķis saslimst, kļūst nemierīgs, ņaudulīgs vai, gluži pretēji, kluss un apātisks. Ko iesākt, kā palīdzēt?

Dodam kaķim tableti!

Iedot kaķim tableti nav tas vieglākais uzdevums, jo dzīvniekam ir ne tikai asi zobi, bet arī tikpat bīstami nagi!