Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Slapjam sunim jānopurinās!

Veselīgākais veids, kā slapjam sunim izžūt, ir nopurināties, un amerikāņu zinātnieki izpētījuši, cik ātri viņam tas jādara – jo mazāks dzīvnieks, jo ātrāk.

Pucē tik sunim zobus!

Suņu saimniekiem der ielāgot, ka nekādi speciālie kauliņi zobu higiēnai vai sausā barība faktiski nespēj aizvietot parastu zobu tīrīšanu – tāpat kā cilvēkam. Tāpēc saņematies cīņai ar suņa kariesu!

Kāpēc zilais putniņš šorīt klusē?

Varbūt būris par šauru? Ilgā pieredzē un pētījumos putnumīļi noskaidrojuši, kādi būrīši dekoratīvajiem putniem ir visērtākie un drošākie.

Rudens: sargā suņa ausis!

Rudens vēji un lietus – un ausu infekcijas klāt ne vien mums, bet arī mīluļiem! Daži vienkārši piesardzības pasākumi noderēs, lai pasargātu lielas un mazas suņu ausis.

Kā izvēlēties piemērotāko pretblusu līdzekli?

Šampūni, pūderi, pulverizatori, pilieni, kakla siksnas – pretblusu līdzekļiem ir plaša izvēle un dažāds sastāvs. Kuru saimniekam izvēlēties - lai mīlulis neciestu, bet blusas iznīktu?

Slēgtā kaķu tualete: par un pret

Kaķu tualete ar vāku izgudrota, lai būtu ērtāk gan mincim, gan saimniekam, bet - vai tā ir? Slēgtajām tualetēm praksē izrādījušies savi plusi un mīnusi, kas jāņem vērā iegādājoties.

Suņu mazgājamās mašīnas uzņem apgriezienus?

Vairākās attīstītās valstīs aizvien populārākas kļūst publiskās suņu mazgājamās mašīnas, kas pēc skata maz atšķiras no automātiskajām veļas mašīnām. Vai tiešām šī saimnieka ērtība atsver suņa diskomfortu?