Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Skrien zīlīte gar loga rūti

Te sals, te atkusnis – bet ziemā dabas pieliekamais ir gandrīz tukšs. Zīlītes un citi sīki putni kļūst atkarīgi no enerģijas bagātas barības cilvēku izliktās barotavās.

5 padomi, kā nepārbarot mīluli

Ir grūti pretoties tam mīļajam purniņam un šķelmīgajām ačelēm - un nepacienāt mīluli ar papildus kārumu (vai trim). Bet pēc kāda laika kļūst vēl grūtāk, jo mīlulim ir lieks svars un varbūt pat piemetas kāda kaite.

Vai suņi un kaķi drīkst našķēties ar saldējumu?

Daudziem kaķiem un suņiem kārojas saldējums ne mazāk, kā bērniem. Vai arī - mums tā tikai šķiet. Cik nekaitīgs vai kaitīgs šis našķis ir dzīvniekiem?

Juceklis ap suņu barību senioriem

Amerikāņu vetārstu pētījums rāda: dažādu suņu barību senioriem uzturvērtība ir tikpat atšķirīga, cik suņu saimnieku priekšstati par to. Tās var gan būt, gan nebūt piemērotas novecojošam sunim.

Bīstamie našķi no saimnieka galda

Gabaliņš no šī, gabaliņš no tā – kārdinājums padalīties gardumos ar mīluli ir liels. Bet daudzi cilvēku uztura produkti, kas pat prātā neienāktu, sunim vai kaķim var būt ļoti bīstami.

Minci, gribi pakaifot?

Rakstnieks un lielais kaķumīlis Ernests Hemingvejs saviem minčiem pats audzēja ekoloģisku tīras kaķumētras un ik dienas cienāja savus mīluļus ar šo kārumu. Ārzemēs šāda lutināšana ir ļoti izplatīta, bet vai tas kaķim nekaitē?

Suņu ēdiens vai slikta pastēte?

18 brīvprātīgie piedalījās eksperimentā, kur pēc piecu ēdiena paraugu nogaršošanas vajadzēja atšķirt pastēti no suņu barības. Tikai trīs bija spējīgi atpazīt zooveikalu produktu.