Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Palīdzam stīvam kaķītim!

Nesen atklāts: kaķi slimo ar artrītu, turklāt tā nav tikai vecuma slimība. Ziemā šīs stāvoklis var pasliktināties, tāpēc svarīgi minci palutināt ar siltu gultiņu.

Skrien zīlīte gar loga rūti

Te sals, te atkusnis – bet ziemā dabas pieliekamais ir gandrīz tukšs. Zīlītes un citi sīki putni kļūst atkarīgi no enerģijas bagātas barības cilvēku izliktās barotavās.

Zvērīga saaukstēšanās pastāv

Vai kādam vēl ir jautājums - mājas mīluļi var saaukstēties? Var, un tāpēc būs vietā atgādinājums par vīrusu sezonas sākšanos, pirmajiem saslimšanas simptomiem un pareizo rīcību šādā gadījumā.

5 padomi, kā nepārbarot mīluli

Ir grūti pretoties tam mīļajam purniņam un šķelmīgajām ačelēm - un nepacienāt mīluli ar papildus kārumu (vai trim). Bet pēc kāda laika kļūst vēl grūtāk, jo mīlulim ir lieks svars un varbūt pat piemetas kāda kaite.

Vai suņi un kaķi drīkst našķēties ar saldējumu?

Daudziem kaķiem un suņiem kārojas saldējums ne mazāk, kā bērniem. Vai arī - mums tā tikai šķiet. Cik nekaitīgs vai kaitīgs šis našķis ir dzīvniekiem?

Suņiem var būt alerģija pret zāli

Ziedošais laiks apdraud ne vien alerģiskus cilvēkus, bet arī suņus - nereti viņiem brīvdiena zaļā pļavā beidzas ar nepatīkamiem simptomiem. Pēc kādām pazīmēm noteikt, vai mīlulim nav alerģijas problēma?

Juceklis ap suņu barību senioriem

Amerikāņu vetārstu pētījums rāda: dažādu suņu barību senioriem uzturvērtība ir tikpat atšķirīga, cik suņu saimnieku priekšstati par to. Tās var gan būt, gan nebūt piemērotas novecojošam sunim.