Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Laimīgais stāsts: Rūcsons

Pirms nepilna gada kādu kaķēnu atrada pavisam dīvainā vietā – ielīdušu mašīnas motorā. Viņu izvilkt nebija tik vienkārši! Tagad runčuka Rūcsona aizraušanās ir mazāk bīstama – puķpodkopība.

Laimīgais stāsts: kaķenītes – mežameitas

Pirms sešiem gadiem TV rādīja ziņu, ka Biķernieku mežā izraktā zemnīcā dzīvo kāds vīrs ar kaķiem. Bija ziema, un cilvēki steidza viņiem palīdzēt. Trīs kaķenītes atrada mājas, bet savādais vīrs tā arī nevēlējās dzīvot civilizēti.

Laimīgais stāsts: sivēns Līga

Zoodārzā, kur bieži gadās pa kuriozam, šie Līgo svētki nebija izņēmums. Stāsts par to, „kā sirds uzvarēja vēderu” un amnestēja cūculēnu, ir pavisam patiess. Sivēns - ar cūkas laimi - nu būs aplūkojams zoo „Lauku sētā”!

Plēsējkaķi ir apsēsti ar Kalvina Kleina “Obsession”

Amerikāņu dizainera Kalvina Kleina smaržas vīriešiem „Obsession” („Apsēstība”) ir jaguāru, tīģeru un citu lielo kaķu pētnieku darba rīku arsenālā. Nekas cits vairs tik ļoti nepiesaista šo plēsēju interesi!

Laimīgais stāsts: Gustavs

Mazajam runčukam dzīves sākums bija traģisks – viņa acu priekšā mašīna notrieca mammīti... Taču bārenītim ļoti paveicās: garāmejoša studente nespēja viņu atstāt sabraukšanai un iekārtoja idilliskā dzīvē laukos!

Laimīgais stāsts: Jēcītis

Baiba uzzināja, ka meitene no Jēkabpils meklē mājas mazam ielas runcītim ar nopietnām veselības problēmām. Viņa piedāvāja pagaidu mājas, un mincis ar vilcienu ieradās Rīgā. Un Aija pēc tam deva Jēcim īstās mājas. Gluži kā pasakā!

Laimīgais stāsts: Kerija

Kerija jau pavisam maziņa izcēlās ar savu zilpelēki lāsumaino kažoku, tāpēc mežā izmestajam kucēnam gribētāju netrūka. Galu galā viņa ir arī atradusi īstās mājas un labākos saimniekus!