Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

6 mīti par istabas kaķiem

Seši galvenie iemesli, kāpēc īpašnieki domā, ka viņu kaķim jādzīvo ārā – un to daudz drošākās alternatīvas, ja kaķis paliek istabā. Galu galā – nekur nav tik labi kā mājās!

Laimīgais stāsts: Francis

Šķiet, visvairāk sāp – ne vien cilvēkiem, bet arī kaķiem - ja esi mīlēts un nodots. Rudo runci Franci gan saimniece nenodeva, tomēr viņš palika bez mājām. Jo lielāks tagad prieks, ka viņa dzīve atkal sakārtota!

Laimīgais stāsts: Rombiņš

Grīziņkalna pagalmā kāds iedzīvotājs reiz izdomāja sarīkot kaķu slaktiņu – izdzīvoja tikai viens runcītis ar paralizētām pakaļķepām. Viņš tagad ir glābts, laimīgs kaķis, bet – vai to var aizmirst?

Laimīgais stāsts: Pelle

Pat vetārsts deva tikai nelielu cerību, ka Pelle izdzīvos pēc tam, kad tika atrasts uz Rīgas ielas, saspārdīts un lauztu žoklīti. Viņš ne tikai izdzīvoja, bet arī spēja atkal uzticēties cilvēkiem.

Laimīgais stāsts: Lola Dzirkstīte

Viņas nākamajai saimniecei no Gulbenes bija bail bāzt roku miskastē – ja nu tā ir žurka, kas tur čīkst? Viņa izvilka 10 dienu vecu, plastmasas maisiņā ievīstītu kucēnu. Tagad mazais ir izaudzis par skaistu, rudu „lapsiņu” Lolu.

Trīs no četriem kaķiem gatavi valkāt kakla siksnu

ASV pētnieki atklājuši, ka trīs no četriem kaķiem būtu „pierunājami” valkāt kakla siksnu - atšķirībā no viņu saimniekiem, kas lielākoties šo ideju uztver skeptiski.

Laimīgais stāsts: Bello

Tieši pirms mēneša mājas atrada Bello – „Maskačkas” kaķēns, kuram puikas izklaidējoties ar zaru izdūra actiņu, bet bezpajumtnieki centās runčukam palīdzēt. Kā Bello tagad iekārtojies Jelgavā, stāsta viņa jaunā saimniece Agnese.