Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Rekša akcijas stāsti: Teso

Šis ir meitenes stāsts par to, kā viņas mamma izglāba kaķīti. Tas ir veiksmes stāsts ne vien kaķēnam, bet arī meitenei – kā viņai ir paveicies ar mammu, kas māca labsirdību ne vārdos, bet darbos!

Rekša akcijas stāsti: Čiepa

Reizēm veiksme nepieciešama arī, lai tiktu pie sava mīluļa. Tāds laimes stāsts ir Šeilai – par to, kādus negaidītus šķēršļus nācās pārvarēt, lai varētu turēt rokās tik dedzīgi kāroto takša kucēnu!

Rekša akcijas stāsti: Annemarija Glorija

Gita ievācās jaunā dzīvesvietā, kuru izlēma dalīt arī ar kādu pamestu kaķa bērnu. Viņas veiksmes stāstu radīja vēlme nodrošināt savai Annītei saulainu bērnību un pašai gūt no tā prieku un iedvesmu!

Bulterjers Hammers atrasts: kopā mēs varam!

18. oktobrī Lauras suns pazuda. Kad vairāku dienu meklējumi bija bez rezultātiem, viņa spēra izmisuma soli, kas patiesībā ir tik dabiska lieta – lūgt palīdzību meklēšanā. Šeit ir viņas stāsts, par to, kā kopā izdodas panākt brīnumu.

10 mīti par patversmes suņiem

Bez mājām, bez cerības - patversmes suņiem nākas ne vien cīnīties par savu vietu zem saules, bet arī pārvarēt dažādus mītus, kas valda attiecībā uz viņu situāciju. Bet patiesība nav tik skarba!

Laimīgais stāsts: žagatiņa Berta

Gulbenes novada Staru pagastā visi pazīst Bertu – žagatiņu, ko izglāba un uzaudzināja Irēna Jasmane. Bertuks draudzējas gan ar cilvēkiem, gan mājas suni un kaķi – un visiem viņa patīk!

10 biežākās saimnieku kļūdas

Tieši tagad daudzi izlemj iegādāties mājas mīluli – ģimenes locekli uz daudziem gadiem. Tas ir apsveicami, tikai vēlams izvairīties no 10 izplatītākajām kļūdām, kas parasti tiek pieļautas.