Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Rekša akcijas stāsti: Rokijs

Nepilnu gadu vecam sunītim nevajadzētu būt „skumju pilnām acīm” – taču Ingunas ģimene bez vārda runas paņēma tieši šādu suni, lai sniegtu tam mīlestību, mājas un prieku.

Rekša akcijas stāsti: Nataniels, Nika un Spāa

Adoptēt dzīvnieku ir nopietns lēmums, bet adaptēt – tā jau ir liela veiksme! Šis ir stāsts par trīs pieaugušu sesku saradināšanu, viņu sadzīves „aizkulisēm” un kļūšanu par trim draugiem.

Rekša akcijas stāsti: Hazis Hakizaks

Kad Jēkabs rakstīja stāstu par savu seskiņu Hazīti, zēnam bija tikai 8 gadi (tagad jau 9!) Taču jau tik agrā vecumā viņam laimējies saprast būtisku lietu – kā vajag un kā nevajag izturēties pret pieradinātu dzīvnieciņu.

Rekša akcijas stāsti: Piksis un citi zvēri

Paiet garām slimam kaķēnam, jo ar prātu apzinies, ka tam nebūs tavās mājās vieta – tā tomēr ir tikai atruna. Sigita arī nevar paturēt kaķi savas alerģijas dēļ, bet viņa jau izglābusi trīs dzīvībiņas!

Rekša akcijas stāsti: Ričuks

Cik gan daudzstāvu mājas iemītnieki pagāja garām ziemas salā izmestam kaķēnam, līdz Ligita to izglāba? Vienaldzība vai cilvēcīgums – spriediet paši, kurš galu galā jūtas veiksminieks un izrādās vinnētājs!

Rekša akcijas stāsti: Džimmijs & Timmijs

Ja cilvēks ļoti ļoti mīl un vēlas seskiņus – viņš saņem šo „Dieva dāvaniņu”. Daces veiksmes stāsts vēsta par to, kā pēc traģēdijas ar pirmo mīluli viņai paveicās adoptēt divus sesku brālīšus.

Rekša akcijas stāsti: Vienkārši zirgs

Š.g. 1. novembrī Kantinieku pagastā (Rēzeknes novads) vīri mežā no dumbrāja izvilka iestigušu ķēvīti, kas bez viņu palīdzības visticamāk būtu pagalam. Šis ir veiksmes stāsts ar asu sižetu - pateicoties glābēja komentētāja talantam!