Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Labas idejas mīluļu dāvanām!

Ziemassvētku laikā apdāvinām ne vien radus un draugus, bet arī savus un viņu mīluļus. (Ja ne - tad pēdējais laiks sākt to darīt!) Ko vislabāk izvēlēties, lai dāvana neliktu vilties? Mīluļiem, protams.

Dāvināt citam mīluli - slikta doma

Dāvanas mīluļiem ir lielisks svētku prieka papildinājums. Taču kucēns, kaķēns vai cits dzīvnieciņš, pasniegts kā dāvana - praksē izrādījusies pavisam slikta ideja, lai gan visticamāk dāvinātājs „gribēja, kā labāk”...

Rekša akcijas stāsti: Nataniels, Nika un Spāa

Adoptēt dzīvnieku ir nopietns lēmums, bet adaptēt – tā jau ir liela veiksme! Šis ir stāsts par trīs pieaugušu sesku saradināšanu, viņu sadzīves „aizkulisēm” un kļūšanu par trim draugiem.

Rekša akcijas stāsti: Hazis Hakizaks

Kad Jēkabs rakstīja stāstu par savu seskiņu Hazīti, zēnam bija tikai 8 gadi (tagad jau 9!) Taču jau tik agrā vecumā viņam laimējies saprast būtisku lietu – kā vajag un kā nevajag izturēties pret pieradinātu dzīvnieciņu.

Rekša akcijas stāsti: Piksis un citi zvēri

Paiet garām slimam kaķēnam, jo ar prātu apzinies, ka tam nebūs tavās mājās vieta – tā tomēr ir tikai atruna. Sigita arī nevar paturēt kaķi savas alerģijas dēļ, bet viņa jau izglābusi trīs dzīvībiņas!

Rekša akcijas stāsti: Džimmijs & Timmijs

Ja cilvēks ļoti ļoti mīl un vēlas seskiņus – viņš saņem šo „Dieva dāvaniņu”. Daces veiksmes stāsts vēsta par to, kā pēc traģēdijas ar pirmo mīluli viņai paveicās adoptēt divus sesku brālīšus.