Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Krists Kalniņš - pirmoreiz patversmē

Ilgi mācītājs Krists Kalniņš nespēja apmeklēt dzīvnieku patversmi...Nu viņš dalās iespaidos par savu pirmo viesošanos tur, kas palīdzēs saņemties arī tiem, kam ir līdzīgi pārdzīvojumi.

Labas idejas mīluļu dāvanām!

Ziemassvētku laikā apdāvinām ne vien radus un draugus, bet arī savus un viņu mīluļus. (Ja ne - tad pēdējais laiks sākt to darīt!) Ko vislabāk izvēlēties, lai dāvana neliktu vilties? Mīluļiem, protams.

Dāvināt citam mīluli - slikta doma

Dāvanas mīluļiem ir lielisks svētku prieka papildinājums. Taču kucēns, kaķēns vai cits dzīvnieciņš, pasniegts kā dāvana - praksē izrādījusies pavisam slikta ideja, lai gan visticamāk dāvinātājs „gribēja, kā labāk”...

Rekša akcijas stāsti: Tigro

Runcis bija no tiem mīluļiem, kam liktenis atņēma saimnieci, bet pašu nolēma iemidzināšanai. Tomēr viņš izspruka no nāves par ķepas tiesu un, pārcietis smagu slimību, brīnumainā kārtā pārtapa Krāslavas kundziņā!

Rekša akcijas stāsti: Fricis

Kaķēna jaunie saimnieki bija gatavi viņu ņemt – bet viņš lika drusku papūlēties: redzēs, cik ļoti tad jūs mani gribiet! Liekot lietā atjautību un zināmu piepūli, kaķēns bija rokā, un vēlāk izrādījās -apmierinātība ir abpusēja.

Rekša akcijas stāsti: Toto

Pat no visiem likteņa apdalītajiem kāds vienmēr ir vairāk apdalīts – tā bija ar kaķēnu, kuram palika tikai viena actiņa. Vai viņš tāpēc raudāja? Viņš cerēja un sagaidīja!

Rekša akcijas stāsti: Minna

Brīnumi notiek ik dienas! 13 gadus Minna dzīvoja pagrabā un iztika no mājas iedzīvotāju žēlastības. Bet tad pienāca diena, kad viņi saņēmās un nolēma sagādāt tai jaukas vecumdienas, kā arī glābt tās mazuļus!